RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzde Yara Görmek

Rüyada yüzde yara görmek, rüya sahibinin bol kazançlı, yararlı işler yapacağına, planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına delalettir. Bazen de hoşa gitmeyen bir durumun başa geleceğine, istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine işaret eder.

Rüyada Yüzde Yara İzi Olduğunu Görmek

Davranışlarından ötürü rüya sahibine uyarı sayılır.  Rüyayı gören kişinin, farkında olmadan sevdiklerinin kalbini kırdığını ifade eder. Bazen çok üzücü bir haberin alınacağına, gözyaşı döküp ağlamaya, bazen de üzüntü duyulacak şeylerin yaşanacağına işaret olur. Görülen yara kanlıysa hayrı olmayacak işlerden, kötü alışkanlıklardan ve haramdan uzak durulması gerektiğine, kimi zaman da kişilerin kısmetlerine engel olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Yüzde Yara Çıkması

Rüya sahibinin yüzünde yara çıkması içinde bulunduğu durumlara göre çeşitli çağrışımlar yapar. Güzel bir iş ve makama yorulduğu gibi, değerli mala ve karşılıklı aşka da işaret eder. Kimi zaman kıskaçlığa, utanılacak bir işe, kimi zaman da mertebesinin yükseleceğine veya rüya sahibinin işinde hayırlı kazançlar sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Yaranın Kabuğunu Kaldırmak

Rüyada yaranın kabuğunu kaldırmak, çalıştığınız işte yüksek mertebeye ulaşacağınıza, finansal açıdan rahatlayacağınıza, iş ile ilgili güzel gelişmelerin olacağına, ticari anlamda gelişecek finansal güce, bol ve bereketli gelire işaret eder. Aynı zamanda bazı tabircilere göre de, güç sahibi olmaya, sağlık ve sıhhat yönünden bir sıkıntı yaşanılmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzün Yaralandığını Görmek

Yararlı işlere, varlıklı bir kimsenin hayatınıza gireceğine, hayırlı dostlar ve akrabalara, iş hayatında yaşanacak yeni ortaklıklarla güç kazanmaya delalettir. Sıkıntılı durumların sonrasında, hiç beklenmeyen bir zamanda aniden gelecek olan müjdeli habere de delalet eder.

Rüyada Yara Bandı Kullanmak

Planlanan şeylerin gerçekleşmesi için biraz vakit gerektiğine, gizlenmesi gereken bazı sırlarınızın ortaya çıkacağına delalettir. Kimi zaman, yüksek miktarlardaki borçlardan kolay kurtulup, kazanılan saygınlığa ve kavuşulacak zenginliğe yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yüzde Yara Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. sibel (30 Haziran 2014 saat: 09:50)

  merhaba,
  rüyamda ben sözde ölmüşüm bir yatakta uzanıyorum yanımdaki yatakta başka bir bayan var konuşuyoruz onunla oda ölmüş sonradan yüzümde yaralar böcekler çıkıyor bu ne diyorum acı çekceksin simdi diyolar intihar ediceksin bu acıyla diyor ama ruhumuz yokmuş sadece beden var.sonra yaşlı bir bayan yüzüme masaj yapıyor sanki tüm yaralar izler herşey gidiyo bu ne olabilir.


 2. Duygu (11 Aralık 2014 saat: 13:39)

  Merhaba
  Annem rüyasında kolunun yanık olduğunu ve kaparcik kaparcik olduğunu ve benimde o kaparciklari koparip koparip yediğimi görmüş Hayıra yoruyoruz ama yinede nedir ne değildir sormak istedim neye yormaliyiz sizce yorumlarda yanik guzel seylere yorulmus peki ya sizce bu ruyayi neye yormaliyiz bir günah mi isledim


 3. simge (23 Ocak 2015 saat: 13:48)

  rüyamda iş yerindeyim sol gözümün altında yara beliriyor aniden kan çıkmaya başliyo sonra yok oluyo kanda yarada sadce ck az iz kalyo bi tanıdgmz var onu göruyrm yüzüme zeytin yagı surúyo iyilesiyo yüzüm bu ruyayi neye yormalıyım sizce?


 4. tuğçe (15 Mart 2015 saat: 15:15)

  Rüyamda sevdiğim adamı yaralanmış gördüm. Ayaktaydi bana yaralarini gosteriyordu. Vücudu sargı bezi ile sarılmıştı. Sonra bana arkada belinin sol tarafında da yarasi oldugunu gosteriyor. Orasida sargi bezi ile kapali. Gecti bitti der gibiydi. Anlamini rica ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,