RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzmek

Rüyada yüzdüğünü gören kişi hayatta her istediğine ve ideallerine kavuşur. Başladığı her işten kazançlı çıkar, attığı her adımı kendi lehine sonlandırır. Rüyada denize balıklama girdiğini gören kişi hatalarından ders çıkarmasını bilir ve aynı yanlışlara tekrar düşmez. Rüyada yüzdüğünü gören kişi tüm şüphe, kuruntu ve sıkıntılarından kurtularak esenliğe ve ferahlığa kavuşur.

Ticaretteki rakiplerine ve hayatındaki hasımlarına karşı her zaman galibiyet elde eder ve onların eline koz vermez. Rüyada yüzdüğünü gören kişi güzel ahlakı, güzel davranışları ve yaptığı hayırlı işler sayesinde etrafında iyi anılır, itibar, saygı ve sevgi görür. Rüyada denizde olduğunu ve korktuğunu görmek endişeye, kuruntuya ve mahpusluğa işaret eder. Sahilden ayrıldığını ve sahilin çok uzakta kalıp, görünmez olduğunu görmek sağlık sorunlarına delalet eder.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek âlim olmaya, işinde başarılar elde etmeye, okulunda birincilik almaya delalet eder. Rüyada denizde ya da büyük bir su birikintisinin içinde yüzdüğünü gören kişinin aynı zamanda çok ahlaklı, inançlı ve iyi niyetli bir kişi olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Derin Denizde Yüzmek

Rüyada derin bir denizde zorlanmadan yüzen kişi büyük bir iş alacak ve ondan büyük bir kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulduğunu gören bir kişi kutsal bir yolda ölecek ve şehitlik mertebesine ulaşacak demektir.

Rüyada Gölde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada gölde yüzdüğünü gören kişi tabir yerindeyse eğer tükürdüğünü yalayacak ve rest çektiği bir kapıya tıpış tıpış geri dönecek demektir.

Rüyada Karada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada karada yüzdüğünü görmek hayırlı bir işe işaret etmez. Rüya sahibi için, hapis yolu olarak tabir edilir. Rüyasında karada yüzdüğünü gören kişi ceza evine düşecek demektir.

Rüyada Yüzmek İstemek

İş hayatında ya da aile hayatında yaşanan sıkıntılardan kurtulmak için bazı adımlar atmak için çaba gösterildiğine, bu adımların atılması sayesinde büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine ve eş, dost ve akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edileceğine yorulur. Aynı zamanda, çok arzulanan bir konuyla ilgili bir yatırım yapılacağına ve bu yatırımla birlikte işlerin büyütüleceğine alamet eder.

Rüyada Havuzda Yüzmek

Kişinin, yaptığı işlerle sadece kısa vadeli ve küçük kazançlar elde edeceği, eline geçen kazancın sadece kendi geçimine yeteceği, sevdiği kişilerle huzurlu bir hayat geçireceği ve kendi yağında kavrulup gideceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nehirde Yüzmek

Gerçekleştiren çalışmaların sadece belli büyüklükteki bölümlere ulaşacağına, belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına ve rakiplerin bir adım önünde olunacağına delalettir. Ayrıca, hayallere zahmet çekerek kavuşulacağına ve arkadaşlarla pek iyi geçinilemeyeceğine yorulur.

Rüyada Yüzmek Ve Balık Görmek

İş hayatında birçok projenin gerçekleştirilmesi ile kazancın günden güne daha da artacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine tabir edilir.

Rüyada Yüzmek Ve Dalmak

Çok zor geçecek bir dönemin ardından işle ilgili olarak güzel gelişmelerin yaşanacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, bu iş sayesinde çok büyük bir itibara kavuşulacağına ve herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada Okyanusta Yüzmek

Aile hayatının huzurlu ve mutlu geçmesi sayesinde iş hayatına ağırlık verileceği, çok büyük kazanç getirecek bazı adımlar atılacağı, işle ilgili bir seyahate çıkılacağına, bu seyahatten çok hayırlı kararlar ve sonuçlarla dönüleceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, dertlerin sona ereceğine ve sıkıntılı bir kişiye yardım edileceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için bazı kişilere ya da kurumlara başvurulacağına ve tedavi için verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Su Altında Yüzmek

Uzun bir süreden beri kötü giden işlerin açılacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada Bulanık Denizde Yüzmek

Girilen bir proje içinde bazı kişilerle aranın bozulmasına, bu kişilerden düşmanlık görülmesine, işlerin aksatılmasına, büyüksorunların yaşanmasına, maddi ve manevi olarak çok büyük zarara uğranılmasına, zor bir dönem geçirilmesine ve elde bulunan gayrimenkullerden bir kısmının satılmasına yorulur. Ayrıca, eşler arasında tartışma çıkacağına, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına ve bir hırsızlık olayına maruz kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Soğuk Suda Yüzmek

İş hayatında çok büyük zorluklar içerisinde çalışmaya, sıkıntılarla boğuşmaya, kazancı borçları kapamak ve işleri ayakta tutmak için harcamaya, manevi açıdan büyük moral kaybı yaşamaya, aile bireylerinden biri ile tartışma yaşamaya, eğitim hayatında bir problemle karşılaşmaya, yapılan işlerde hayır görmemeye ve üzüntü duymaya işarettir.

Rüyada Berrak Suda Yüzmek

Yapılan çalışmalardan çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edileceği, çalışmaların çok ses getireceği, dertlerin ve üzüntülerin biteceği, iş hayatında herhangi bir sorunla karşılaşılmayacağı, kötü kişilerin haneden uzaklaştırılacağı, kırılan kalplerin tekrar biraraya geleceği ve zor günlerin geride kalacağı anlamına gelir.Aynı zamanda, tanışılacak iyi kalpli ve yardımsever birisi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşanacağına ve daha sonra dünyaevine girileceğine yorumlanır.

Rüyada Bulanık Denizde Yüzmek

Yapılan hataların yakın bir zaman içinde istemeden de olsa tekrar edileceğine, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, kırgınlıklar yaşanacağına, sorunların birden ortaya çıkacağına ve hayalkırıklığı yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Kişinin, hiç beklemediği bir kişiden ihanet göreceğine ancak bu ihanet karşısında yılmadan devam edeceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına ama tüm bu sorunlara ve sıkıntılara rağmen vazgeçmediği için başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada Temiz Suda Yüzmek

Kardeşlerle ortak olarak girilen bir işte büyük bir zenginlik elde edileceğine, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına, sorunların son bulacağına ve güzel bir eve sahip olunacağına delalet eder. Aynı zamanda, güzel bir iş konusunda adım atmaya, maddi açıdan rahata etmeye ve mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Yunus Balığı İle Yüzmek

Kişinin, çok kısmetli biri olduğu, yakın bir zaman içinde gireceği bir iş sayesinde çok büyük bir bolluk ve berekete kavuşacağı, sorunlarının üstesinden sabrı ve azmiyle geleceği, moralinin çok yüksek olacağı ve endişe yaratan bütün konulara çözüm bulacağı anlamına gelir. Ayrıca tartışmaların ve ayrılıkların son bulacağına ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına alamettir.

Rüyada Yağmur Suyunda Yüzmek

Çok sıkıntı yaratacak bir durumun altından büyük bir azim örneği göstererek çıkmaya, işleri yoluna sokmaya, maddi açıdan iyi bir duruma gelmeye, terfi almaya, başı sıkışan bir arkadaşa yardım etmeye, kısa zamanda çok büyük bir zenginliğe kavuşmaya ve rahata ermeye tabir edilir.

Rüyada Çamurda Yüzmek

Çok sıkıntılı ve zor geçecek bir dönem içinde yine de iş hayatına devam etmeye çalışılacağına, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, sıkıntıların birbiri ardına çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacağına ve verilen sözlerin bir türlü yerine getirilememesinden ötürü üzüntü duyulacağına yorumlanır.

Rüyada Gece Yüzmek

Büyük bir zorluğa sebep olacak bir işte ilerlemeye, bu işte güçlükle de olsa kazanç elde etmeye çalışmaya, karanlık kişilerle tartışmaya, zorlu bir dönem içinde kalmaya ve zarara uğramaya işaret eder.

Rüyada Yüzmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta işlerin yolunda gitmesi rüya sahibinin, mutluluğunu, huzurunu ve kendine güvenini nasıl arttırıyorsa rüyada da aynı etkileri yapmakla birlikte, kişinin, özellikle iş hayatı olmak üzere birçok konuda kendisini rahat hissetmesini ve ruhen olgunlaşmasını yüzme faaliyetiyle birleştirip sunmaktadır. Buradan hareketle, yüzmenin genelde olumlu bir anlam barıdırması ile sorunların çözüme kavuşturulması, tartışmaların ve kavgaların bitmesi ve mutlu olmak gibi durumlarda rüyalarda kendine yer bulmaktadır.

Moral olarak kötü olunduğu zamanlarda, kasvetli, zor ve sıkıntılı bir durumu anlatan, bulanık ve dalgalı bir ortamda yüzmek şeklinde ruhsal durumun negatif tarafının ağır bastığının belirtildiği gözden kaçmamalıdır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yüzmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. kerim (11 Aralık 2014 saat: 00:42)

  Buyuk bir gemiden iki uc adamin suya balklama dalarak yuzdugunu goruyorum ve bnmde canm istiyo ckip gemiye suya daliyorum su cok dalgali ama rahatca yuzuyorum zorlanmadan ve gemiye yakin oldugum icin korkuyorum sadece altnda kalirim die ama kosesine tutuluyorum derin biyerde ve dalgali biyerde yuzuyorum ve kiyiyi goruyorum yakn degil ama uzakda degil


 2. duygu (17 Mart 2015 saat: 08:14)

  Sanirim okul için gelmiştim ve içinde denizden farksiz bi havuz vardı ama havuz gibide degildi ustu kapali bi deniz gibiydi aralarda ayrimlari olan bi deniz gibi.etrafimizdaki insanalar biziizliyorlard.i.kolunda biri vardi bana yardin ediyordu.sonra cikmasini istedim kolumdan ve yuzdum.normalde de kolay yuzemem.burda bu sure iyi yüzüm . yanimda bi kiz vardı. Yabanciya benziyordu.beni gecti gitti..snra ben bi ara yuzemedim.ayaklarimi oynatma dim normaldede hep boyle olur.sonra yzumeye baslamisken o kizin beni gecmek iicin tekrar geri geldigini gordum karsi taraftan. Ve o sirada uyandım. Su cok temiz ve sicakti. Borular beyaz idi etrafimizda.


 3. Gülbahar MURATOĞLU (22 Mart 2015 saat: 12:03)

  Temiz ve dalgasız bir denizdi.. Etrafımda başka birileri de vardı ama onları tanımıyorum.. Suyun üstünde çocuk parkı gibi bişey de gördüm geçerken.. Yüzdüğüm zaman az ileride bi odaya gittim orda ablam vardı ve yükseğe çıktığım için orda deniz yoktu.. Büyük bir fırtına başladı ve fırtına beni alıp o odadan uçurdu uçurdu uçurdu uçarken çok mutlu gibi göründüm korkuyorum sanmasınlar diye ama içten içe çok korkmaya başladım çocuk parkındaki direklere çarpmaktan.. Ama fırtına bi anne şevkatiyle alıp beni denizin üstüne koydu.. Ablam çok korktu ama beni mutlu görünce odaya girdi geri..


 4. nimet (02 Nisan 2015 saat: 02:01)

  Ruyamda elimde iki tane acma var ama biraz bayatlar onlari yigiyorken bir firinin onunden geciyorum camindan iceri bakiyorum firinda birsuru acma tepsiyle pisiyor cok duzel kabarmislar alayim diyorum aMa elimdekiler yenmez o zaman deyip almiyorum sonra esimin akrabalarini goruyorum misafir gelmis onlerinde sehpa var ustunde tabakta acmalar var onlara kizgin oldugum icin misafirlere hosgeldin demiyorum odadan cikiyorum sonra geri donup ellerini opuyorum esimin babannesi beni kolumdan tutuyor bana kizginsin diyor kulaklarinda ve boynunda altin takilar var munakasa etmeye basliyoruz gercek hayatta bir konu var onu tartisiyoruz ben yuksek sesle kiziyorum.sonra berrak bir su icinde onlarla beraber yuzdugumu goruyorum esimin halasi bana tersane gibi bir yer var oraya yuzmem icin biseyler soyluyo basta gider gibi oluyorum sonra ben oraya gitmem deyip guzel bir suya dogru yuzuyorum tersane gibi olan yerde suyun ustunde sap saman gibi seyler var ama su berrak.


 5. sezin (08 Nisan 2015 saat: 14:57)

  Rüyamda mahalleler arası her yer denizdi.normal kıyafetli insanlar işe güce gidenler yanlarında bikini mayo denize girenler vardı.biz de giyindik girelim dedik.kadıköyden girdim ama orası gibi de değildi.üstümden minik balıklar geçti.hava kararmak üzere girdik eşimle.eşimi kaybediyo gibiydim.başka bi kadın vardı sürekli onunla oturuyodu.ben denize girelim diye ısrar ediyodum ona.ayrıca bi kolu kopuktu eşimin.ve nasıl ne zaman oldu bu anlamıyodum.


 6. Nilay (07 Mayıs 2015 saat: 14:42)

  Rüyada derin ve yeşil renkli denizde tanımadığım bir adamı kurtarmaya çalışıyordum. denizin içinde siyah renkli borular döşenmiş onlara tutunarak kıyıya çıkmaya çalışıyordum. Deniz temizdi.ordada uyandım. Denizden çıkmadık.hatta kurtarmaya çalıştığım adam neredeyse beni boguyordu. Panik yapıyordu adam ama ben yapmiyordum. Adam denizin içine dalıp dalıp duruyordu. Bir yandan siyah borulara tutunarak adamın kafasını suyun üzerinde tutmaya çalışıyordum


 7. emre (08 Mayıs 2015 saat: 10:12)

  Rüyamda berrak ve çok derin bir suda yüzüyordum kucağımda kız kardeşim vardı ve ona yüzme öğretiyordum. Sonra onu kıyıya bırakıp ben suyun dibinde yüzmeye başladım. Daha sonra boğulma tehlikesi atlattım ancak kurtuldum sahilde uzanıp dinlendim ve kendime geldim


 8. Anonim (04 Eylül 2015 saat: 16:54)

  Rüyamda pırıl pırıl turkuvaz renkli, dibi görünen durgun bir denizde yüzdüğümü gördüm. Yanımda başka birileri de vardı fakat kim olduklarını hatırlamıyorum. Denizin içinde bir sürü balık yüzüyordu. Yorumlarsanız sevinirim. (Bu aralar maddi manevi ve fiziksel olarak hiç iyi durumda değilim.)


 9. aylin (04 Eylül 2015 saat: 16:55)

  Rüyamda pırıl pırıl turkuvaz renkli, dibi görünen durgun bir denizde yüzdüğümü gördüm. Yanımda başka birileri de vardı fakat kim olduklarını hatırlamıyorum. Denizin içinde bir sürü balık yüzüyordu. Yorumlarsanız sevinirim. (Bu aralar maddi manevi ve fiziksel olarak hiç iyi durumda değilim.)


 10. ValeriaVogue ♡ (21 Eylül 2015 saat: 14:18)

  Rüyamda oyuncak bebeklerimle oynuyordum, sonra biraz çorba içtim. Pencerelerden sesler duyuldu, özür dilerim önceden söylemeliydim bizim evimiz havuzlu. Sonra her neyse pencereden baktın, tüm mahalledeki çocuklar havuzumda yüzüyordu, babaannem ve babamdan izin isteyip mayomu giydim, ve havuza atladım! Yüzdüm, yüzdüm, yüzdüm… Saatlerce yüzdüm sonra uyandım.


 11. Buse yıldırım (02 Ekim 2015 saat: 13:12)

  Denizde yuzerken bir suru balikla birlikte yuzuyordum. İleride buyuk bir gemi vardi balonlarin icerisindeki insan cesetlerini denize birakiyorlardi, o baliklarda onları yok ediyordu. Ama bana hic zarar vermiyorlardi sanirim balona gidiyorlardi. Gemiden birisin beni iceriye aldi yemek ikram ettiler. Masada buyuk bir hamburger, patlican yemegi,cig kofte, patates gibi yiyecekler vardi.biz yemegimizi yerken geminin basi olan kadin kalkip konusma yapti.ölülerini gemide biryerlere koyamayacaklarini bu yuzden denize biraktiklarini anlatti. Yemek sonrasinda telefonla yakin dostlarimi ariyordum onlarda diger kaybolan arkadaslarima bakiniyorlarmis.onlarida gemide buluyorum.ben geri kalani ararken bankta otururken erenle sevgilisi yanima geldiler. Sevgilisi Eren’le sessiz bisekilde konusurken, ben erenin oz kardesiymisim onu fisildiyorlardi ama bende duydum. Sarilarak tepki vermistim. Sonra uyandim.


 12. Rıdvan (05 Ekim 2015 saat: 23:10)

  Rüyamda çok büyük bir su üzerinde geziyordum belli bir süre sonra o suyun akıntısına bir yere akıyordu amcam oğlunun dön demesine rağmen bu tarafa gel diyordu ama ben dönmemiyordum o suyun içinde gidiyordum başka bir yerde Abi’min yanına çıkıyordum ada suda bir Yüzük bulduğunu ve o Yüzüğün sahibinin kendisi olduğunu söylüyordu


 13. Nur (19 Ekim 2015 saat: 13:07)

  Ruyada cok temiz,dibi gozuken,sakin bir denizde esimin yuzdugunu gordum. Daha Sonra bende denizde yuzmeye basladim fakat esimi etrafta goremeyince panik oldum. Etrafimda baska insanlarda yuzuyorlardi ve kendisini goren oldu mu diye etrafimdkilere sorarken uyandim.


 14. İbrahim (23 Ekim 2015 saat: 01:22)

  Rüyamda yanımda bikini giymiş sarışın güzel bir kız vardı ama tanımıyorum denize giriyordu bende onun arkasından peşinden yüzerek ona yetişmeye çalışıyordum Deniz çok berraktı ve Okyanus gibiydi sanki sonra yüzerek kıyıya çıktık yine sahilde koşmaya başladık


 15. Aysima (16 Kasım 2015 saat: 14:30)

  Rüyamda eşimin sırtına binmişim denizde yüzüyoruz. Başkalarıda var. Deniz masmavi tertemiz biraz ilerledik ayaklarıma buz gibi suyun değdiğini hissettim ve derine gidiyomuşuz gibi geldi korktum yeter duralım dedim eşime. Zaten sahile yakındık. Sahilde ağaçların altında insanlar vardı. Birden yağmur yağmaya başladı. Bizde eşimle birlikte denizden çıkıp ağaçların altında yağmurdan korunduk. Bu arada ben gerçek hayatta hamileyim.


 16. Hasret (17 Kasım 2015 saat: 22:49)

  Rüyamda anneme gülerek temiz bir havuz suyuna atlıyorum. Hiç zorlanmadan suda bir kuğu gibi yürüyordum. Ara ara tekrar suda yüzdüm ve bu çok iyi hissettirdi. Yanıma bir köpek atladı ve suda mutlu mutlu yüzmeye devam ettik. Sudan çıktığımda kuruydum. Hiç ıslanmamış gibi.Normalde bu kadar hızlı ve akıcı bir biçimde yüzemiyorum. Ama rüyamda yüzmek çok iyi hissettirdi. Sanki gerçekten suda gibiydim. Hissettim ellerimin suyu aştığını. Acaba bu rüya neye yorumlanır? Çok merak ettim ve sizle paylaşmak istedim. Geri dönerseniz çok sevinirim.


 17. Tamer Şentürk (18 Kasım 2015 saat: 14:50)

  Rüyamda denizde yüzdüğümü ve diğer arkadaşlarımın da gideceğimiz yere onlarında tekneyle geldiklerini benimse sadece koltu altımda 2adet pet şişe gibi şeyden destek alarak onlardan daha hızlı gittimi görüyorum vardıgımız yerde bir buz kütlesinin altında Balık olduğunu söylüyorlar ve ben hemen alalım diyorum balıklardan 2-3adet çıkartıyorum onlar hiç çıkartamıyorlar ve bana dibe dalmamı söylüyor lar ben dalmıyorum elimle çıkartmaya çalışıyorum ama hepsini tutamıyorum tabi sonra dibe dalan arkadaşım bir kova çıkarıyor ve kovanın üstü hep yosun kaplı onlar yosunları alırken ben elimi atınca paslı gümüş vb çeşitli paralar görüyorum ve bir kısmını cebime atıyorum onlar bana bakıyorlar ve daha sonra kovanın dibindeki paralıda pay edecek gibi olurken uyanıyorum lütfen bu rüyamı yorumlarmışsınız


 18. Esraa (21 Kasım 2015 saat: 08:30)

  Rüyamda suda yüzüyordum kıyıya doğru giderken bulanık bir dalga geldi ama ben yoluma devam ettim ve kıyıya ulaştım kıyıya ulaştığında yüzen insanları seyrettim,ayrıca eve gidince ev kalabalık ev de annemin parası vardı alınmış olduğunu gördüm


 19. zeynep (21 Kasım 2015 saat: 09:49)

  Ruyamda esimle beraber bir denizde yuzuyoduk daha sonra bi balina geldi ve ben kayaliga ciktim aklima oglum geldi 1.5 yasinda onu evde tek basina birakmistim ve yuzerek uzaklastim ordan kosturarak eve gittim oglumla sarilip agladik ama esim bana keske yanimda kalsaydin diyodu


 20. elvin guler (26 Kasım 2015 saat: 23:04)

  Ruyada bir turbe ziyaretine giderken elime Kuran-i kerim i aldim yola kuzenim ve cocuguyla gittim turbede yesil buyuk agac vardi kuran okudum ve kuranimi emanet olarak ortulu bir kiz cocuguna verdim kuzenimin cocugunu kucagima aldim kuzenim kuran okurken bende turbede akan nehir suyu ile kuzenimin cocugunun yuzunu yikadim, Kuranimi emanetci kizdan istedim ve kuran imin baska bir kuranla degistini fark ettim bu daha guzel bir kuran di aldim ve yola devam ettim nehir suyunu takip ettim nehir genisledi bende nehre girip yuzmeye basladim nehirden ciktim ve hz.Ysufun sarayina ulastim cok guzel bir saraydi kuran imi nereye koydum diye bakinirken sarayin bahcesinde kuran okuma kursusunde buldum yine okudum.
  Bana bunu yorumlarsaniz cok sevinirim


 21. Tayfun Başak (27 Kasım 2015 saat: 10:00)

  Rüyam da eşim ve oğlumla beraber denizde yüzüyorum. Deniz lacivert renkte ve tertemiz. İçine baktığımda derinlere kadar görebiliyorum. Hava çok aydınlık değil ancak herkes halinden memnun. Ben iyi yüzme bilmem ve bunun verdiği bir tedirginlik ve ancak suda ailemle birlikte olmaktan memnuniyetsiz değilim. Sadece kafamı suyun altına sokmak istemiyorum ve istediğim gibi yüzemiyorum.


 22. Aydın (03 Aralık 2015 saat: 21:36)

  Rüyamda bir çocuk gördüm peygamber efendimizden bir hediye var sana dedi sonra bembeyaz ışık içinde bir at ile geldi efendimiz o esnada çocuk gitti ve efendimiz ş.a.v bana hediye için çocuğu bulmam gerektiğini söyledi ve rüyadan uyandım bunun tam olarak anlamı nedir ? çocuk olarak gördüğüm bir melek olabilir mi ?


 23. ahmet (21 Aralık 2015 saat: 23:51)

  Ruyada dalgalı denizde yuzuyordum sonra köprü vardı köprünün altındayım biraz yuzdum dinlenmek için köprünün ayaklarına yaklaştım dinlenmek için sirtimi dayadim sonra sirt üstü uzandım ve uyandım biraz korktum ruyada dua da ediyordum nasıl yorumlanir ve selam


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,