RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak, hayırlara vesile olacak güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin şansı şu sıralar oldukça açıktır ve hayat kendisine karşı çok cömert davranacaktır. Rüyada yüzük taktığını gören kişinin hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacak demektir. Rüya sahibi hayallerine kavuşacak ve istedikleri tek tek gerçekleşecektir. Yeni başlangıçlar ve mutluluk verici olaylar anlamına gelir. Rüyada yüzük takmak, rüya sahibinin işlerinin açılmasına, kazancının artmasına ve huzurunun yerine gelmesine tabir edilir. Rüya sahibi uzun zamandan beri çok istediği bir şeye haiz olma mutluluğunu yaşayacaktır.

Rüyada Nişanlanmak

Bu rüya, kişi için iyi şekilde tabir edilmez. Hastalık, borç, dedikodu ve zorluk gibi kötü şeylere işaret eder. Rüya sahibi sıkıntılı günler geçirecek ve fena halde sinirlenmesine sebep olacak sözler duyacak ya da haberler alacak demektir.

Rüyada Taşlı Yüzük Görmek

Rüyada taşlı yüzük görmek, şan, şöhret ve itibar anlamına gelir. Rüya sahibi toplumda herkesin kendisini takdir edeceği ve günlerce konuşacağı bir işe vesile olacak ve çevresindekilerin sevgisini kazanacaktır.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Sağlık, bereket ve mutluluktur. Rüya sahibi zenginliğe kavuşacak, hayırlı evlat sahibi olacak ve aile hayatında büyük mutluluk yaşayacaktır. Kazandığı her kuruş alın teri, yediği her lokma ana sütü gibi aktır.

Rüyada Yüzük Görmek

Şans anlamına gelir. Rüyasında yüzük gören kişinin kısmeti açık, geleceği de parlaktır. Rüya sahibi için çok kısmetli olduğu yorumu yapılır. Bu nedenle de hiçbir zaman ekmeksiz susuz kalmayacak diye tabir edilir.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak

Rüya sahibinin gönül eşine kavuşması ve onunla mutlu bir izdivaç yapması anlamına gelir. Rüya sahibi ömür boyu mutlu olacağı ve hayır göreceği bir kişi ile hayatını birleştirecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yüzük Takmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Gulhan (21 Ekim 2015 saat: 16:23)

    Bosandigim esim sozlenmis.Kizim bana babasinin yuzugunu getiriyor.Yuzugun uzeri nde kirmizi kurdele bagli.Kurdeleyi cozup almak istiyorum.Bakiyorum ki yuzuk bizim nisanlanirken takmis oldugumuz yuzuk.Sonra sasiriyorum.Neden bizim yuzugumuzu tekrar takiyor diye dusunuyorum.Sonra onun yuzugunu parmagima takiyorum.önce biraz geniş geliyor.Sonra tam parmagıma oluyor.Sonra bir ara yüzugü parmagimdan cikardigimi fark ediyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,