RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzünde Sivilce Görmek

Rüyada yüzünde sivilce görmek, kişinin hızlı bir şekilde kazanacağı mala, paraya ve başarıya işarettir. Sivilce genellikle zindelik ve sağlığa; maddi anlamda sıkıntılardan kurtulmaya ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir. Vücutta çıkan şeyler genellikle hayra yorumlanmaktadır. Bu nedenle yüzünde veya vücudunda sivilce çıktığını gören kişi gerçek hayatında birçok hayra ulaşır. Rüyada sivilcesini sıktığını gören kişi zengin olur. Böyle bir rüya sevinmeye, mutluluğa, kişinin alacağı güzel bir habere ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Rüyada yüzünün sivilcelerle dolduğunu gören kişi, öz güvenini kaybederek kendisine karşı olumsuz yargılar geliştirir.

Rüyada Yüzünüzde Yara Ve Çıban Çıktığını Görmek

Rüyada yüzünde veya bedeninde çeşitli yaraların ya da çıbanların çıktığını gören, onları sıkan ve içinde su, irin, kan gibi maddelerin çıkmasını sağlayan kimse birçok nimete kavuşur. Çıkan maddelerin yoğunluğuna ve çokluğuna göre mal ve para artmaktadır. Rüyada vücutta görülen fazlalıklar genellikle malda ve parada artışa, sevinç ve mutluluğa delalet eder. Rüyada yüzde çıkan çıban manevi güzelliğe, dini anlamda yükselmeye ve değer kazanmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Yüzündeki Sivilcelerin Kaybolduğunu Görmek

Rüyasında yüzünde bulunan sivilcelerin birer birer kaybolduğunu gören kişi, elindeki malı kaybeder veya böyle bir rüya sevinçten sonra sıkıntıya veya geçim darlığına işarettir. Rüyada sivilcelerinin üstüne krem sürmek, uygun olmayan işlerde çalışacağınıza, kendi hatalarınızdan dolayı bazı sıkıntılar çekeceğinize, maddi manevi zorluğa delalet eder.

Rüyada Yüzünde Sivilce Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada yüzünde sivilce görmek, kişinin kendini algılayış biçiminin bir göstergesidir. Özellikle kendisi ile barışık olmayan ve vücudunda istemediği noktalar bulunan ve bu nedenle de acı çeken veya kendini değiştirmek isteyen kimselerin gördüğü bir rüyadır. Bazen de böyle bir rüya psikolojik olarak çöküntünün veya ruhsal dengesizliğin bir sonucudur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yüzünde Sivilce Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Şeyma (07 Ocak 2015 saat: 15:12)

  Rüyamda çok çok büyük ve lüks eve sahiptim. Evin her yeri alarm doluydu. Bazı sesler duyup elimde sopa evde dolasmaya başladım. Sonunda ust katta eski dostlarımı buldum. Bişeyler ariyorlardi. Güya biz birlikte çalışıyormusuz eskiden ve ben cok zengin olunca onları aramamisim. Iclerinden bi tanesiyle yerde oturup sıkı sıkı sarılıyoruz. Onun gordugume cok sevindigimi söylüyorum. Sonra ayrilinca yuzumun her yerinin döktüğünü görüyorum. Sacimin bi kismi da dökülmüş ve kafamda da sivilceye benzer seyler çıkmış.


 2. şükran (31 Ocak 2015 saat: 12:01)

  calistigim yerde daha once kavgali oldugum bi arkadsimla calisiyoruz yine ben onunla surekli tartisiyorum daha sonra yuzumde bir suru sivilce fark ediyorum yuzum sivilceyle kapli sonra ben sıkmaya çalisiyorum ama sıktigimda derimin altindan kan akiyo sivilceye dokundugum anda hep boyle oluyo


 3. iremnur (05 Nisan 2015 saat: 10:43)

  Şimdi sanki külkedisi masalındaki gibi.2 mi 3 mü tane kızkardeş ve bi anne var. Ama ben onlarin annesine kötü davranmiyorum ama o ve kizlari bana kötü davraniyor.Ama anneye yaklaşıp öpüyorum.Canım annem filan diyorum.
  Sonra sanki okulda sınıftayız.Ama sadece o iki kardes ve anne var.Onlar sivilce kremi almislar.Hep yüzlerinde sivilce olmadigi halde şaka niyetiyle süruyorlar.Sonra benim alnımda sivilceler oluştugunu gorunce onlar gülüp alay geçiyolar ve elinde krem olan kiz bana yani alnima kremi surmeye calisiyo ben surmek istemiyorum.Sonra anneyle birlikte yeşilliklerin ordan kaciyoruz polislerden.Polis beni yakaliyo ama en iyi arkadasm birden benle beraber oldugunu goruyorum.Ama okulda tuvalet (wc) olur ya hani biz ordayiz iste.Sonra ordan cikmak icin kapida duran kisiye 8 lira vermemiz gerekiyomus.Benm de 10 liram fln vardi ama arkadasim paralarimizi birlestirip cikalim burdan dedi bizde ciktik.sonra normal bizim sokaga geldik.Onlar kendi evlerine gitmek icin ayrildi dönemeçten.Bende hic öpemem kanka eve cok gec kaldim deyip koşarak eve giderim.Vee kardeşimin oyun sesiyle uyanirim.Of ya keske uyanmasaydim.Belki macera devam edebilirdi :D


 4. murat (10 Nisan 2015 saat: 13:16)

  Yuzumun sag tarafinda kucuk bir sivilce var ama ben farketmiyorum ; arabayla bir yere giderken yanimda oturan bayan farkediyor unlu bir isim bu kisi ve eside arabada ; sonra suratima birsey suruyor sivilce patliyo ben mendil felan isteyip yuzumu siliyorum orda bitiyodu ruyam uyandim sonra


 5. tuğçe (08 Eylül 2015 saat: 13:42)

  nişanlım ben ve bir aile dostumuz nianlımın ailesinin trabzonda evlerinin olduğu bolge coğrafi yapıdan dolayı eğimli araziye sahip malum karadeniz evin bulunduğu yerde dik bir yamaçta detayıyla tüm evi goruyorum dostummuz ben ve nişanlım ailesiyle beraber tam net hatırlayamıyorum dışarıya cıkıyoruz fakat onlar herdefasından benden ayrılıp eve donerken ben uyandığımda kendimi evin aşağısına inen patika tarzı yolda uyurken buluyorum eve dondugumde herkes oturuyo hiç birşey olmamaış gibi eve geç gelmişim kimse nedenini sormuyo sonrasında aile dostumuza kendi irademle değil beni bişeyim ayırıp almak istediğinden bahsediyorum oda bana yanındaki seni goturuyo diyo biliyorum biri var benimle ruyamda fakat bir insan değil ne olduğunu anlamıyorum yada eye benzediğini bilmiyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,