RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüzünü Yıkamak

Rüyada yüzünü yıkamak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin korkularından, hastalıklarından, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına işaret eder. Rüya sahibi dileklerine kavuşacak, amaçlarına giden yolda fırsat elde edecek ve pek çok kişinin sahip olmadığı olanaklara sahip olacak demektir. Müjdeli haberler almaya ve büyük sürprizlerle karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Yüzünü Yıkadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceği anlamına gelir. Duaların ve tövbelerin kabul olacağına, hayatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Yüzünü Sabunla Yıkamak

Rüyayı gören kişinin mesleğinde çok başarılı olacağına, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına alamet eder. Rüya sahibinin malının çoğalacağına yorulur.

Rüyada Çeşmede Yüzünü Yıkamak

Rüya sahibinin kendi işini kuracağına ve kendi patronunun kendisi olacağına işaret eder. Kişi, bundan sonra tüm enerjisini de, aklını da kendisi için çalışmaya ve kazanmaya kanalize edecek bu sayede de gelirin kaynağına ulaşacak demektir. Geçim derdinin ve yokluğun tamamen ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada Suyla Yüzünü Yıkamak

Rüyasında suyla yüzünü yıkadığını gören kişinin maddi anlamda rahata kavuşması sayesinde manevi huzuru da yakalayacağına delalet eder. Kişi, çaresiz dertlerine derman bulacak ve şifaya kavuşacaktır diye kabul edilir. Sıkıntıların verdiği ağırlıktan kurtulmaya, hafiflemeye ve rahata ermeye yorulur.

Rüyada Elini Yüzünü Yıkamak

Rüyayı gören kişinin çok çalışması, inanması ve azmetmesi karşılığında hayallerine kavuşacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendine olan öz güveni sayesinde ve tuttuğunu koparan bir kişiliği olması vesilesiyle elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yüzünü Yıkamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Gizem (12 Kasım 2014 saat: 06:36)

  5 ay önce ilkokuldan beri tanıdığım arkadaşım vefat etti. Rüyamda onu gördüm ben sade ve süvari kavhe yapmak için mutfağa gidiyordum kahve yapacağım kişide benim iş yerinde üstüm müdürüm. Onunla konuşarak mutfağa foğru gidiyordum bir baktım lavaboda biri elini yüzünü yıkıyor. Vefat etmiş arkadaşımdı o. İsmi Burak’tı Burak dedim bana baktı ben ona benzeyen birisiyim Burağın öldüğünü biliyorsun dedi. Bende mutfağa gittim cevap vermedim ama onu hatırladım canım acıdı sonrada uyandım.


 2. atilla (14 Aralık 2014 saat: 10:25)

  Ruyamda elimi yuzumu yikiyordum bir stadin. Tuvalatinde genis bir logar gibi biryerde ilk once işedim çesmesinde ekimi yüzumu yikadim daha sonra orada yukardan akan su icilir dediler tam icecektim baktim baş parmagim inne deligi gibi kan geliyor parmagimi yikadim boyle bi ruya gordum


 3. sema bulbul (10 Ocak 2015 saat: 16:22)

  Eski eşinin evindeymişim. Uyuyorum. Odaya girdiğini hissediyorum. Onu görünce kalkıp sarılı yorum, sessiz ağlıyorum. Ev değişmiş. Sanki tadilat var. Banyoda canavarlar asılı. Elini yüzünü yıkıyorum. Konuşuruz diye düşünüyorum. O anda eve kızkardeşi eşi ve tanımadığım orta yaşlı bir bayan geliyor, balkonda oturuyorlar. Gitmek istiyorum. Ayakkabını alıyorum, beyaz spor bir ayakkabı, içinden pamuk çıkıyor. Esim beyaz bir kazak gitmiş. Gitme diyor. Gideceğimi anlayınca k7ziyor. Bana ceviz veriyor. Memleketten gelmiş galiba. Kirilmis bir ceviz sanki gördüğüm. Çok etkilendim…


 4. sema bulbul (10 Ocak 2015 saat: 16:31)

  Eski eşinin evindeymişim. Odada uyuyorum. Odaya girdiğini hissediyorum. Girmiyorum hemen.. sarılıyorum ona, sessizce ağlıyorum. Elimi yüzümü yıkamak için banyoya geçiyorum. Sanki tadilat var, yıkık dökük herşey. Çamaşırlar asılı.Çıkıyorum. balkonda kızkardeşini ve orta yasli bir kadını balkonda görüyorum. Kızıyorum ve gitmek istiyorum. Esim gitme ayıp olur deyince daha da kızıyorum. Ayakkabım beyaz, spor. İçinden pamuk çıkıyor. Eşimin beyaz kazağı dikkatimi çekiyor. Ceviz veriyor bana. Memleketten gelmiş galiba. Bunlarida sen görür diyor. Uyanıyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,