RuyaTabirleri.com

Rüyada Zar Görmek

Rüyada zar görmek, menfaat elde etmeye, çıkar peşinde koşmaya, mal mülk edinme hırsına sahip olmaya ve bu nedenle de harama yakın durmaya işaret eder. Rüya sahibinin dünyanın tatlı ama yalan olaylarına kapılacağına bu nedenle de güzel huylarını terk edeceğine tabir edilir. Rüyada zar görmek aynı zamanda, kişinin hayatında dönüm noktası olacak bazı yollara gireceğine bu dönemde attığı her adımın tüm hayatını etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada Zar Atmak

Rüyada zar atmak, maddi anlamda güçsüzleşmeye ve bu yönde adımlar atmaya delalet eder. Rüya sahibinin hakkı olmayan kazanca ya da mülke göz dikeceğine ve zorla da olsa istediği kadarına sahip olacağına fakat elde ettiğinin kendisine hayrı dokunmayacağına yorulur.

Rüyada Zar Toplamak

Rüyada zar toplamak iyi değildir. İftiraya uğramaya tabir edilir. Rüya sahibinin üzerine yalandan pek çok suç atılacağına, adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Tavla Zarı Görmek

Rüyada tavla zarı görmek, zar görmekle aynı anlama gelir. Kişinin anlık heveslerinin kurbanı olacağına, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin günahkâr olmayı hiç umursamayacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Zar Tutmak

Rüyada zar tutmak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin menfaat elde etmek için her türlü hileye ve fesada başvuracağına tabir edilir. Kişi, dinden çıkacak, ahlakı unutacak, yetim hakkına el uzatacaktır diye değerlendirilir.

Rüyada Zar Bulmak

Rüyasında zar bulduğunu gören kişi, ter akıtmadan ve yorulmadan, havadan kazanç elde edecek ve çok mutlu olacak demektir. Bu beklenmedik durum rüya sahibini çok memnun edecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Zar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. okan (19 Eylül 2014 saat: 11:44)

  s.a rüyamda oturduğum semte gördüm kendimi akşamdı ve hava karanlıktı ne yaptığımı bilmiyorum sanırsam birini bekliyordum bir yere gidiyordum yol üzerinde kenarda sarı ve beyaz renkte tavla zarı gördüm beyaz olanlar sarı zarlara göre daha irice idi ve seçerek topladım o esnada bir köpek bana doğru yanaşıyordu yerleri koklayarak sonrasında uyandım şimdiden teşekkürler… Sabırsızlıkla yorumumu bekliyorum


 2. salih (25 Ocak 2015 saat: 00:59)

  Merhaba ruyamda uç dört arkadaşımla oyun oynuyoruz tavla zarı atıyorum onları sayarak yuruyoruz. Tam koşesden donerken yerde birsuru zar goruyorum ama hepsi ezık buzuk hiçbiri kup şeklinde değil o sırada bir adam çıkıyor sol kolu yok montunun kolunu içine sokmuş. Kısa saçlı kısa boylu bi adam. At lan zarı diyor bi rakam soyluyor atıyorum 3-2 hatırlamıyorum. Sonra bi yere geçiyoruz oturuyoruz bizi korkutuyo ben kolunun içki tuttuğu için içerde tuttuğunu ve ters birşey yaptığımızda bizi oldurecegini duşunuyoruz . Hepimiz korktuğumuz için hiç birşey yapamıyoruz. Sigara yakmak için elimi cebime atıyorum sakin ol diyor sigara içecem ya diyorum yakıyorum sigaramı. Sonra bi otobus ilişiyor gozume camında testere var . Ben adamın dalgınlığına getirip testereye koşuyom tam o sırada otobus hareket ediyo ve duvara çarpıyo testereyi yerden alıp adama gidiyorum ama adam kanlar içinde yatıyor arkadaşlarım onu dovmuşler ole zannediyorum. Biraz uzun oldu sanırım ama tabirini yollarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.


 3. Ahmet (02 Temmuz 2015 saat: 11:02)

  Rüyamda tekwando yapıyorum salonda arkadaşlarla sonra idman bitiyo ve oturuyoruz herkesin önünde tavla var ve tavla oynuyoz benm elimde 4 zar var ve yanmdaki kızın zarı yere düşüyor ve benmde bi zarim yere dusuyo ikisini alıyorum birini kıza verip gidiyorum ama rüyamda zar atmadm yada tavla oynamadm sadece önümde duruyordu ole


 4. Zeyy (25 Temmuz 2015 saat: 08:31)

  Rüyamda oturduğum kanepenin üzerinde saçılmış şekilde aralıklı 3 tane beyaz zar gördüm. Kendi kendime yerde şu köşede bir tane daha olacaktı onuda alıyımda yanlarına koyıyım diyodum alıp almadığımı hatırlamıyorum. Yorumşarsanız çok sevinirim lütfen.


 5. dilek (10 Aralık 2015 saat: 20:58)

  normalde zar koleksıyonu yapan bırıyım ve rengarenk zarlarım var…dun gece ruyamda bır arkadasımın montunda ipe dizilmş şekilde rengarenk zarlar buldum ve bu zarlar bana aitmiş ve arkadaşım benden izinsiz almş.enteresan bişekılde de avuc avuc ipe dizilmiş zarları onun cebine tekrar geri koydum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,