RuyaTabirleri.com

Rüyada Zat Görmek

Rüyada zat görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının düzene gireceğine, başarılarının artacağına, sorunlarının da son bulacağına alamet eder. Hafiflemeye, rahatlamaya, iyilik, hayır ve güzellik bulmaya yorulur. Aksiliklerin ortadan kalkmasına, şansın yaver gitmeye başlamasına ve kötü günlerin bitmesine tabir edilir. Rüya sahibinin her geçen gün çok daha huzur ve şifa bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Âlim Zat Görmek

Rüyayı gören kişinin makam, söz ve yetki sahibi olacağına, işinde uzman haline geleceğine ve itibar edineceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin başarılı bir meslek hayatı ve çok iyi bir kariyeri olacağına ve çevresinin de her geçen gün genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada Mübarek Zat Görmek

Rüyayı gören kişinin dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, önünün açılacağına delalet eder ve rüya sahibinin kalıcı huzuru, mutluluğu ve kazancı yakalayacağına rivayet edilir.

Rüyada Muhterem Zat Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin, aile içindeki yokluğun, zahmetin ve çilenin biteceğine, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, bu sayede hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Zat Görmek

Rüyayı gören kişinin rakiplerine karşı büyük galibiyetler alacağına, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, merdiven atlayacağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine alamet eder.

Rüyada Ermiş Zat Görmek

Rüyayı gören kişinin içgüdülerinin ve öngörüsünün çok güçlü olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu özelliği sayesinde daha isabetli kararlar almak ve daha doğru adımlar atmak gibi bazı avantajları olduğuna tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Zat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Şerife (13 Mayıs 2014 saat: 02:25)

    Büyük bir caminin önünden geçerken içi boş yük kamyonu ile karşılaşıyoruz. Içinde ki insan ile konuşup konusmadigimi hatirlamiyorum sonra camiye giriyoruz cenaze namazı kılınıyor o sırada bir adama kimin cenazesi diye sorduğumda adını söylüyor bir tarikat lideri olduğunu öğreniyorum adam Babamız oldu diyordu.sonra cenaze namazının arkasından yemek gibi birseyler yiyoruz. Isim ve cemaatin adını net olarak hatırlamıyorum. Bu rüyayı göreli yaklaşık 2 hafta oluyor. Ayrıca rüyam ile ilgili gerçek bir olay da oldu. Bunun ne anlama geldiği ile ilgili bili verirseniz sevinirim.


  2. feride (26 Ağustos 2014 saat: 09:31)

    benim bi nasibim var ben kendisini istiyorum fakat ailem şehirler çok uzak olduğundan vermek istemiyorbende bunu biraz kafaya takıp uyudum ve rüya gördüm rüyamı anlatacağım siz lütfen yardımcı olun.rüyamda bilmediğim bi evdeyim ailemden herkes orda bi zat var genç siyah hafif kıvırcık zatlı köşede oturuyor ama onu benden başka kimse görmüyor bana bayrakla ibadet yap diyor. bayrağı önüne koy elinide üstüne koy öyle dua et Allah a diyor. tabi onu kimse görmediği için insanların dikkatini çekmemek için bende elime bi kitap alıp kitap okuyomuş gibi yapayım aynı zamanda onunla konuşayım diyorum.kitapta içinde hayvanların falan olduğu ilkokul masal kitabı.ama ben o kitabı karıştırırken bana tekrar bayrakla dua et Allah tan sağlık huzur mutluluk iste diyor .ve sonra uyandım. uyandığımda saat sabah 06:49 du .lütfen bana bi dönüş yapın yardım edin. artık bi çıkmaza girdim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,