RuyaTabirleri.com

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyada zayıfladığını görmek, rüyayı gören kişinin kazancının azalacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin ne yapacağını kestiremeyeceği deyim yerindeyse doluya koysa almayacağı, boşa koysa dolmayacağı durumlara düşeceğine, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine yorulur ve şer olarak kabul edilir.

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi gücünün azalmasıyla birlikte hayatının alt üst olacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, gözden düşeceğine, ticaretteki yerini ve önemini kaybedeceğine bu nedenle de ruhsal olarak çökeceğine ve çok zor günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin eşine gelecek bir kazaya, belaya ya da zarara alamet eder. Hane içinde yaşanacak huzursuzluklara, melanetli olaylara, aile bireylerinin üzülmesine, uykusuz ve mutsuz günler geçirmesine işaret eder.

Rüyada Başkasının Zayıfladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde meydana gelecek kötü olaylara ve onun da bundan olumsuz şekilde etkileneceğine delalet eder. Rüya sahibi için moral ve sinir bozacak haberler alacağına ya da böyle olaylardan nasibini alacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada birinin zayıfladığını görmek de rüyada başkasının zayıfladığını görmek gibi yorumlanır ve rüyayı gören kişinin kontrolü ve iradesi dışında yaşanacak bazı tatsız durumlardan gerek maddi gerekse manevi olarak zarar edeceği anlamına gelir.

Rüyada Zayıfladığının Söylenmesi

Rüyayı gören kişinin kötü ve olumsuz sözler işiteceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, sıkılacağına ve huzursuz günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Zayıfladığını Güzelleştiğini Görmek

Çok hayırlıdır, rüyayı gören kişinin hem bedenine hem de ruhuna iyi gelecek güzel ve olumlu gelişmelerin meydana geleceğine bu sayede rüya sahibinin rahata ereceğine tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Zayıfladığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Gökçe (21 Ekim 2014 saat: 11:14)

    rüyamda eski evimizde teyzelerim ve oğlumla pasta kesip yiyoruz pastayı onlar almış evin önünde 7,5 liraya sTılıyo diye ucuzmuş bende alıyım diyorum oğlumla çıkıyorum abartmana ayna var binada bi bakıyorum zayıflamışım koyu lacivert kot beyaz atlet sarı bluzum var normalde yeni doğum yapmışım kilolu olmam lazımmış. Sonra dışarı çıkıyoruz ucuz pasta kalmamış bamyalar var kötü kötü bide çikolatalı tatlılar onlara bakıyorum ama bamyaya dokundum hayır olsun inşallah


  2. Rabia (29 Ekim 2015 saat: 06:16)

    Rüyamda tatile giriyorduk. yatılı öğrenci olunca tatilleri birleştiriyorsunuz rüyamda da aynen öyle olmuştu. Ama biz sevdiğim çocuk ve birkaç arkadaş geç gitmeye karar verdik. Çoğu kişi gitmişti yani yurt hemen hemen boştu. Sanırım mezun olacağımız seneydi. Saçlarım uzamış, bedenim zayıflamış baya bir de güzelleşmiş kendime bakmaya başlamıştım. Rüya sırasında yurdun ortak sahanligindaydim ama sahanlik suan olduğundan daha geniş ve daha ferahtı. Yüzümü hiç görmedim, sadece çok güzel olduğumu hissediyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,