RuyaTabirleri.com

Rüyada Zehirlenmek

Rüyada zehirlenmek, rüya sahibinin düşüncesizce hareket edeceği ve bu nedenle zarar edip, başının derde gireceği anlamına gelir. Kişi, hesabını yapmadan, ne olacağını tasarlamadan, kar, zarar karşılaştırması gözetmeden bazı işlere atılacak ve bu nedenle başarısız olup, maddi güç kaybedecek demektir. Rüyayı gören kişinin hiç yok yere huzurunu kaçırıp, rahatını bozacağına sonra da gergin ve stresli günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Gazdan Zehirlenmek

Rüyada gazdan zehirlenmek de aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin ayağını yorganına göre uzatmadığı için çok zor durumlara düşeceği yorumu yapılır. Rüya sahibi, yaptığı gereksiz işler nedeniylesüt liman olan hayatının karışmasına ve aksiliklerin meydana gelmesine sebep olacak demektir.

Rüyada Zehir İçmek

Rüyasında zehir içtiğini gören kişi, aklındaki şeytana uyacak ve hak yolunu terk edip, günaha girecektir. Rüya sahibi gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle her türlü yolsuzluğu ve arsızlığı yapmaya meyil edecektir diye ifade edilir.

Rüyada Zehirlenerek Ölmek

Rüyada zehirlenerek ölmek, hayırlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin iyi kalpli, insancıl duyarlı ve ince fikirli bir kimse olduğu ve elinden geldiğince herkese yardım ettiği, bu nedenle de sevilip sayılan kişi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Zehirlenip Kusmak

Rüyada zehirlenip kusmak, rüya sahibinin hakkı olmadığı için kabul etmeyeceği dünyalığa delalet eder. Rüyayı gören kişinin alın teri dökülmeden ve emek verilmeden tek lokmaya dahi göz dikmeyeceği, boğazından haram lokma geçmesine izin vermeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek, iftiraya uğramaya ya da sırtından bıçaklanmaya işaret eder. Rüya sahibinin güvendiği kişilerden kendisine zarar geleceğine tabir edilir. Kişi, tuzağa düşürülmeye veya bir takım kötü işlerin içine çekilmeye çalışılıyor demektir. Rüyayı gören kişinin çevresine dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Zehirlenmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. yeliz (08 Aralık 2014 saat: 11:04)

  Ruyamda esimle biseyler yemisiz yatakta uyku halsizlik icindeyiz.. Esim beyaz uzunca biseyler kusuyo benden daha halsiz tam uyuyucaz ben bi anda biz zehirlendik kalk diyorum esim kalkamiyo ben kapiyi aciyirum komsulara imdat cikin biz zehirlendik oluyoruz diyorum herkesler cikip yardim ediyolar ve kurtuluyoruz…


 2. Birol (24 Ekim 2015 saat: 07:26)

  Öncelikle iyi günler. Rüyamda kim olduklarını tam olarak hatırlamasam da tanıdığımı hissettiğim birilerinin beni zehirleyeceğini, onlar hakkımda konusurken istemeden duydum. Ancak o an sadece üzüldüğümü ve böyle birşeye gerçekte kalkışmayacaklarını düşündüğümü hatırlıyorum. Sonrasında bahsettikleri vakit geldi ve kalabalık bir toplantı benzeri birşeyin yapılacağı kumlu topra kbir arazide insanlar yerini almaya başladım. Ben o insanların zehirli bir yılanı benim oturacağım yere koyduklarını gördüm. Fakat yine de bile bile oraya oturdum ve yılan beni ısırdı. Sonrasında orada bulunan birkac arkdaşa durumu anlattim. O an doktor olarak görünen bayan bir arkdasım, zehrin ölümcül olduğunu ve birkaç dakika sonra etkisini göstereceğini ve yapılacak birşey olmadığını söyledi. Ben de çok doğalmış gibi ölümü beklemek için yanlarından uzaklaştım. Adım attıkça kalbim hızlanmaya, bacaklarımsa karıncalanmaya başladı. Tam giderken yolda hızli hızlı yürümekte olan yaşı benden büyük, sevdiğim eski bir arkdaşımı gördüm. Vedalasmak için arkasından seslendim. Döndü baktı fakat acelem var deyip devam ediyordu. Ben üç beş defa “Ben gidiyorum abi” diye seslendim. O esnadada uyandim. Size bu rüyayı sabahın yedisinde gördükten hemen sonra yazıyorum. Yorumlarsanız cok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.


 3. muhammed mahmutoglu (30 Ekim 2015 saat: 12:23)

  ruyamda icki iciyodum ve eski esimle gorusmeye gidiyodum
  .tam konusmaya basladigimizda alkolden zehirlenip sol gozum kor oluyodu ve basim cok donmeye baslayip tam kendimden gecip olmek uzereyken eski esime beni kurtar hastaneye gotur diyodum o da cok panik halinde surekli ne oldugunu bana soruyordu tam dusmek uzereyken yere uyandim.


 4. savas (14 Kasım 2015 saat: 10:15)

  Savaş tarzında bişey vardı bize saldıran insanlar vardı ve biz onları öldürüyorduk, ardından bi tanesi elindeki zehirli oku bana fırlatıyordu ben anneme anlatıyordum inanmıyordu sonra hastaneye gitmek için ayaklanıyordum yolda aileden birine araba çarpıyordu fakat ölmüyordu hastaneye götürüyordum bu arada hem zehrin hemde araba çarpmasının etkisi geçmiş oluyordu. Bu rüyamı gerçekten merak ediyorum teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,