RuyaTabirleri.com

Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada zelzele görmek, hayırsız ve uğursuz rüyalar arasında sayılır ve hiç de iyi anlamlara gelmez. Rüyayı gören kişinin hayatında çok büyük aksilikler yaşanacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına ve can güvenliğinin bozulacağına ve başında kara kara bulutların dolaşacağına delalet eder. Kişi, çok üzücü, zor ve sıkıntılı günler geçirecek, tüm belalar arka arkaya gelecek ve kişiye isyan ettirecek demektir.

Rüyada Zelzele Olması

Rüyada zelzele olması, rüya sahibinin hayatında gözyaşı dökeceği, yas tutacağı, yıkılacağı ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağı kadar kötü olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin bu dönemde hayattan elini, eteğini çekeceğine ve tüm umutlarını yitireceğine delalet eder. Kişiyi çok zor günler bekliyor demektir.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek de en az zelzele görmek kadar kötüdür ve uğursuzluk olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin uzun süre başının ağrıyacağına ve içinden bir türlü çıkamayacağı olayların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Depremde Evin Yıkıldığını Görmek

Bir kişi rüyasında deprem olduğunu ve evinin yıkıldığını görürse eğer rüyası, hane içinde yaşanacak musibetlere işaret eder. Ev halkı arasındaki uyumun, dayanışmanın ve birliğin bozulacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Depremde Ölmek

Rüyada deprem olduğunu ve kendisinin de depremde öldüğünü gören kişinin hayatında olumsuz değişiklikler olacağına ve rüyayı gören kişinin uzun süre içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için savaşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Depremde Yerin Yarıldığını Görmek

Rüyada depremde yerin yarıldığını görmek, o yerde yaşayan halkın tamamını ilgilendirecek, rızıklarının kesilmesine neden olacak ve tümünün hayatını alt üst edecek bir takım sorunların ortaya çıkacağı ve insanların kötü günler yaşamak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
Rüyada Zelzele Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. göknur (22 Ocak 2014 saat: 05:42)

    rüyamda kırgın olduğumuz halama bağırarak birsey ler diyor ve çekiriyoruz. O yoluna gidiyor ben de yoluma. Sonra birden deprem oluyor. aşırı derecede yer sallanıyor. Apartmanların yıkılış seslerini duyuyorum. Eve annem lerd koşuyorum. Apartman lar arasından geçmeye çalışıyorum. Elektrık telleri birbirine vuruyor ve sesler çıkarıyo. Aynı zaman da bu direkler den elektrık ışıklar çıkıyor. Onlara dıkkat etmeye çalışıyorum. Bozuk. Eve bağırarak gelıyorum. Annem lerd sesleniyorum cevap gelmiyo. Aparmanımz yıkılmadı.Elimi içeri atıyorum. Ölmüş bir örümcek çıkarıyorum.sonra babamı elime alıyorum teni soğuk. Elimde ufacık avucumun içi kadar. Belden aşağısi yok. Kafasın da büyük bir çukur var. Öldü dıye düşünüyorum. Emin olmaya çalışıyordm.Kalp masajı yapıyorum elimle kalbi atıyordu. Emin olmaya çalışıyordm. Belden aşağısinı bakıp birleştirmek için içeri bakacaktım ama uyandım rüyadan.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,