RuyaTabirleri.com

Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Rüyada zemzem suyu içmek, tüm hayatın başarılı geçmesine ve bu başarının zincirleme olarak sürmesine delalet eder. Rüya sahibinin talihinin açık olacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine delalet eder. Rüyada zemzem suyu içtiğini görmek öylesine hayırlıdır ki bu rüyayı gören kişinin Allah katında bir mertebe yükseldiğine inanılır. Uzun, sağlıklı ve bereketli bir ömür anlamına gelir.

Rüyada Zemzem Suyu Görmek

Rüyada zemzem suyu görmekle, içmek çok yakın şekilde tabir edilir. Hayat boyunca kazadan, beladan, kötülükten, açlıktan ve hastalıktan uzak olmaya, hayır duaları sayesinde korunmaya ve pembe düşlere kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu ile Abdest Almak

Rüyada zemzem suyu ile abdest aldığını gören kişi bu dünyada da diğer dünyada da nurlar içinde olacak derler. Hayattan her istediğini fazlaca almaya, hem maddi anlamda hem de manevi anlamda rüya sahibine çok bile gelecek, her gün şükretmesini sağlayacak yeterliliğe sahip olmaya yorulur.

Rüyada Zemzem Suyu ile Yıkanmak

Rüyada zemzem suyu ile yıkanmak da çok hayırlıdır. İnanç ve vicdan sahibi kişilerle tanışmaya, bunlardan en güzel huylu olanı kendine eş olarak seçmeye delalet eder. Rüya sahibi bu eş sayesinde pek çok güzel huy daha kazanacak, imanı da giderek yükselecek demektir.

Rüyada Zemzem Kuyusunu Görmek

Bu rüya biraz sıkıntı, biraz borç, biraz da darlık anlamına gelir. Rüya sahibinin son zamanlarda şükretmeyi unutmuş olmasında kaynaklı mıdır bilinmez ama gelirinin azalması ve sağlık sorunlarının baş göstermesi anlamına gelir.

Rüyada Zemzem Suyu Almak

Rüya sahibinin zemzem suyu alması ya da kendisine birinden zemzem suyu gelmesi, habersiz bir tanrı misafiri ile haneye gelecek berekete, mutluluğa ve nimete yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Zemzem Suyu İçmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. melisa (01 Ocak 2014 saat: 11:34)

    bundan birsene önce beni isteyen biri vardı ben kabul etmedim bundan biray önce ölen dedemi rüyamda gördüm rüyayü gördüğümde sabaha karşıydı bana dediki benim istediklerimi almadan seni vermicem ystığıın üzerine yazıyorum dedi ve bunu karşı tarafa ilettik karşı traf kabul etti sürekli rüyamda onun hüküm verdiğini görüyorum ve bana dediki bu söylediklerimin hiç birini almadan seni vermicem dedi ama riyada bunları karşı tarafa ilettiğimizde kabul etmişlerdi evimiz baya kalabalıktı


  2. Nevin (20 Ocak 2014 saat: 23:49)

    Ruyamda bir evdeyiz beyaz bir bidonda zemzem suyu varmis bana birisi su ver diyor ben kucuk bir kaba koyup kucuk bardaklara dokuyorum kabdaki su iki kisiye yetiyor gidip bidondan buyuk bir bardaga kendim icin zemzem suyu aliyorum kendikendime dusunuyorum ayipmi oldu cokmu aldim diyorum iciyorum.Ben ruyalarimi pek hatirlamam, baska gun konu olur oyle hatirlarim bu ruyamda ayni oldu bana tabirini anlatirsaniz memnun olurum, simdiden cok tesekkurler ederim.


  3. tülay (13 Şubat 2014 saat: 23:07)

    merhaba.rüyamda tanımadığım beş tane adam var etrafımda,kötü olduklarını algılayabiliyorum ve bir süre sonra üzerlerine nas ve felak surelerini okuyup üflüyorum(meğer onlar cinmiş) ve ben okudukça onlar küçülüyorlar.sonra aralarından bir tanesi öyle sevimli oluyor ki onlar arkalarını dönüp giderken o sevimli olanla ben sarılıyoruz.ve o sırada uyanıyorum ve uyandığımda hala nas ve felak surelerini okuyordum.yorumlarsanı sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,