RuyaTabirleri.com

Rüyada Zengin Olmak

Rüyada zengin olmak, rüya sahibinin başarılı, çalışkan ve kazancının da yüksek olması nedeni ile nazara geldiği şeklinde tabir edilir. Çünkü rüyasında zengin olduğunu gören kişinin üzerinde çok fazla kem göz var demektir. Bu kişinin hayatı mutluluk ve sağlıkla geçer bu durum ömür boyu sürer. Rüya sahibi hayatı boyunca hep kalıcı ve uzun soluklu mutluluklar yaşar. Kişinin bahtı açık, kısmeti bol, şansı da kendisinden yandır diye yorumlanır.

Rüyada Zengin İnsan Görmek

Rüyada zengin insan görmek, hasette, fesat ve hileye, nazara, kötü düşüncelere, kötü duygulara ve kötü enerjisi olan kişilere delalet eder. Bu kişiler surat ifadeleri ve bakışları sayesinde diğer insanlardan çok kolay ayırt edilebilirler. Çünkü yüzlerinden niyetleri kolayca okunabilir diye tabir edilir.

Rüyada Zengin Kadın Görmek

Rüyasında zengin kadın gören kişi, gözünün gördüğü ve elinin değdiği her şeyin sahibi olmak isteyecek kadar dünya malına değer veren kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi tüm yaşantısını daha fazla mal varlığı edinmek için çalışarak geçirecek ama hayatı kaçıracak demektir.

Rüyada Zengin Erkek Görmek

Rüyasında zengin bir erkek gören kişi, platonik âşık olduğu kişiye kendini fark ettirmek için elinden geleni yapacak ve onun etrafında dört dönecek demektir. Rüya sahibi, aşık olduğu kişi kendisini beğensin diye buram buram kokular sürünecek ve yeni kıyafetler alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Fakir Birini Zengin Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatta fakir olduğunu bildiği kişiyi rüyasında zengin olarak görmesi, rüya sahibinin sürekli çevresinde olduğu ve bugüne kadar arkadaş hatta kardeş gibi gördüğü kişiye karşı duygularının yoğunlaşacağına ve duygusal bir bağın gelişeceğine işaret eder. Rüya sahibi duygularına kendisi de anlam veremiyordur ve çok şaşkındır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Zengin Olmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. damla (31 Ocak 2014 saat: 10:56)

    merhabalar ben rüyam da kız yiğenim ile beraber bir adamdan kaçıyorduk. sonra adam beni arabasına bindirip yiğenimi bırakıyordu. adamla iyi anlaşıyorduk elime bir kutu verdi içini açtığım da altından 1 adet fil dişi gördüm adam bana : çok zengin olacaksın 1 adet görünüyor dedi ama aslın da 2 adet var orada dedi. o arada yolda ilerler iken yiğenimi görüyorum polislerle beraber. işaret ediyorum bizi söyleme diye anlamıyor direk polislere bizi gösteriyor polislerden kaçıyorum elimde ki fildişi’ni almasın diye orda uyanıyorum hocam merak ediyorum lütfen cevaplayın şimdiden cok tesekkür ederim.


  2. Hızır (07 Ekim 2014 saat: 23:52)

    Ben rüyamda zengin bir kadın gördüm yatakta çıplak yatıyordu üstünde beyaz çarşaf vardı yanında onunla yaşıt bir adam vardı adamda zengin görünümlü entel tip ben bu kadını. Sahibi olduğu mağazadan bilgisayara bağlanan direksiyon konsolu aldım direksiyonun pedalı ile vitesi çalışmıyordu yanlız bu rüya değil mağaza teknosa Levent metrositiy direksiyonu evimdeki bilgisayara bağladım direksiyon gayet iyi çalışıyor ama pedallar ve vitest çalışmıyor iki defa servise yolladım teknosa aracılığı ile ama çare olmadı yine aynı sorunları yaşadım sonra gördüğüm rüyaya dönersek güler Sabancı’nın yatak odasına girdim bana ne istiyorsun dedi bende bu direksiyonu geri vermek istiyorum dedim odaya sonra bir gençten beyaz gömlekli gıravatsız bir adam geldi 27 yaşlarında adam geldi. güler sabancı çalışanına tamam geri alın dedi ve rüya bitti.2009 yılında teknosa metrositiden aldım direksiyon konsolunu rüyayıda 2011 de gördüm. Bu rüyanın anlamı nedir birde sabancılarla benim ne alakam olur bu rüya şeytani bir rüyamıdır şeytan benle maytapmı geçiyor direksiyonuda on gün evel boyacıya verdim. Şimdi direksiyon yok bende Bu rüyanın anlamı nedir acaba

    Hızır taşlı


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,