RuyaTabirleri.com

Rüyada Zorla Evlendirilmek

Rüyada zorla evlendirilmek, insanlarla ters düşmeye, münakaşa etmeye, düşünce ve görüş ayrılıkları içerisine girmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin doğrularının, bazı kimselere ters gelmesi nedeniyle o kişilerle yollarının ayrılacağına tabir edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin iyi geçindiği insanlarla yaşayacağı tatsızlıklar nedeniyle birbirlerine karşı seslerin yükseleceğine ve karşılıklı olarak gönül kırıklıklarının yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Zorla Evlendirildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına, huzurunun, neşesinin ve keyfinin kaçmasına neden olacak bir takım sorunların baş göstereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin en güvendiği, en inandığı ve en sevdikleri ile arasına mesafe girecek bir takım sorunlar yaşayacak, bu nedenle de onlarla uzak olma kararı alacak ve bundan da hiç pişman olmayacak demektir.

Rüyada Zorla Evlendirilmek İstenmesi

Bir kişinin rüyasında zorla evlendirilmek istenmesi o kişinin gülen yüzünün solmasına, moralinin bozulmasına ve suratının asılmasına neden olacak haberler alacağına ya da sözler işiteceğine yorulur. Rüya sahibinin kendisi hakkında edilen yalan yanlış sözleri işiteceğine ve bu yüzden çevresindekilere gönül koyacağına alamet eder. Bu durumda rüya sahibinin gönlünü almanın hiç de kolay olmayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Zorla Evlendirilmeye Çalışılmak

Rüyayı gören kişinin esasen hiçbir şekilde alakası olmadığı bir konudan sorumlu tutulacağına bu olayın da onu çok üzeceğine, ağlatacağına ve yıpratacağına delalet eder. Rüya sahibinin suçsuz olduğunu ispat etmesi zaman alacağı gibi, sinirlerini de alt üst edecek ve suçsuzluğu ortaya çıkınca da özürler nafile kalacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Zorla Evlenmek

Rüya sahibinin kendi iradesi ve kontrolü dışında bir takım sorunların ve sıkıntıların içine çekileceğine rivayet edilir. Kişi, onay vermediği ve istemediği bazı durumların ortasında kalacak ve bazı kimselerle karşı karşıya gelecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Zorla Evlendirilmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. özlem avşar (01 Mart 2014 saat: 22:15)

  rüyamda annemin bir adamdan borç para alıp ödeyememesinden dolayı karşılığında beni oğullarına almak istesi üzerine hıçkıra hıçkıra ağlayıp konuşamama durumuna kadar geldiğimiçevremdeki insanlarında bundan dolayı suratlarının asık olduğunu gördüm…rüyamda eğer evlendirilirsem intar edeceğimi söylüyorum.babam annemin böyle bişey yaptığını duyunca ona kızıyor ama birşey yapamıyor

 2. özlem avşar (01 Mart 2014 saat: 22:18)

  rüyamda annemin bir adamdan borç para alıp ödeyememesinden dolayı karşılığında beni oğullarına almak istesi üzerine hıçkıra hıçkıra ağlayıp konuşamama durumuna kadar geldiğimiçevremdeki insanlarında bundan dolayı suratlarının asık olduğunu gördüm…rüyamda eğer evlendirilirsem intar edeceğimi söylüyorum.babam annemin böyle bişey yaptığını duyunca ona kızıyor ama birşey yapamıyor

 3. meltem akan (16 Nisan 2014 saat: 11:37)

  rüyamda erkek kardeşimin abim tarafından zorla bi kızla evlendirildiğini görüyorum.ve gördüğüm mekan bi düğün salonu.hatta kızın kim oldugunu sordugumda teyze kızı gülten diyorlar.sürekli ağlıyorum ordan kaçmaya çalışıyorum .abime bağırıyorum falan karışık bi rüyaydı.gerçek hayatta ise erkek kardeşim zaten evli buyüzden rüyamın anlamını ögrenmek istiyorum

 4. aysel (21 Mayıs 2014 saat: 11:20)

  Rüyamda tanıdığım dedem yaşında bir adamla evlendirilmek istediğimi gördüm yolda giderken bir otobüs dolusu tanıdığım kadınlar var ben otobüse soruyorum nereye gidiyorsunuz diye içeriden bir yakın arkadaşım bana size seni istemeye gidiyoruz diyor bende kime diyorum oda o kişinin ismini veriyor ben hemen arabaya biliyorum ve durdurma ya çalışıyorum Ağlıyorum şöförü tehdit ediyorum otobüsün camlarını kırıyor um ama kimse beni dinlemiyor sonra o kişinin evine varıyor uz bem hala itiraz ediyorum ailem ortalıkta yok şu an bir sevgilim var ona msj atyorum durumu anlatıyorum sonra sını hatırlamıyorum

 5. merve (27 Ekim 2014 saat: 12:58)

  rüyamda görücü usulu ile evlendirilmek istediğimi gördüm.hiç tanımadığım birine vermişlerdi beni daha sonra gelinlik giydim düğün günü geldi.bana sormadan kendileri düğün yerini belirledikleri için kızdım.daha sonra ağlamaya başladım korkuyorum evlenmek istemiyorum bu adama karşı birşey hissetmiyorum dedim.düğün günü evlenmekten vazgeçtim kendimi odaya kapattım bana ulaşamasınlar diye.o günden sonra annem bize kimse iyi gözle bakmayacak ayıp oldu dedi.ben de umrumda değil gerekirse bir daha gelmem buraya,zorla sevmediğim biriyle evlenemem,birşeyler hissetmem gerekiyor dedim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,