RuyaTabirleri.com

Akrep Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

İki Akrep Burcu’nun anlaşıp anlaşamayacağının tahmin edilmesi gerçekten çok zordur. Hatta birbirleri ile ilişkilerinde, sonu en tahmin edilemeyen ilişki, Akrep Burçları arsında yaşanmaktadır. Bu özetten hareketle, eşref saati konusu ön plana çıkmaktadır. Zaman zaman iyi çoğu zaman da kötü bir iletişime sahip olan ilişkileri, iki taraf için de yorucu olabilmektedir.

Akrep Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı

Akreplerin aşk konusunda tutkulu bir birliktelik yaşayacaklarını söylemek, yanlış olmaz. Cazibe burcu şeklinde de tanımlanabilen,  hisleri kuvvetli bu burç, aşkı derinlemesine yaşamak için bir Akrep Burcu’na daha ihtiyaç duyar. Bu kadar fırtınalı bir ilişkinin sonunda evlilik olması ise, alınabilecek olan en kötü kararlar arasında gösterilebilir. Zira, iki burcun aşk hayatı dışında anlaşabileceği alan bulunmamaktadır.

Akrep Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda iki Akrep için söylenebilecek olan şey, yükselen farklı değilse ya da Yay Burcu gibi bir yükseleni bulunuyorsa, ciddi anlamda sorunların ortaya çıkacağıdır. Bu sorunların derin olması da hızlı bir şekilde ilişkinin zarar görmesine yol açacaktır. Evlilik konusunda birbirlerine uyumlu olmadıklarını, çoğu zaman baştan anlayan Akrep Burcu, bunu analizci ve akılcı yapısına borçludur. Ancak verilen evlilik kararının ardından yapılan yanlışın farkına varmak ise önemli bir bedel ödenmesi anlamına gelir. Bu da hem zaman kaybı hem de ciddi anlamda kişilik yıpranmasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!