RuyaTabirleri.com

Akrep Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Akrep Burcu’nun hissi tarafının ağır basıyor olması, Balık Burcu ile iyi bir ikili olacağı ihtimalini güçlendirmektedir. Balık Burcu için önce hislerin gelmesi de bu ilişkinin daha iyiye gitmesi açısından önemlidir. Akrep Burcu’nun biraz daha kıskanç ve kin tutma ihtimalinin yüksek olması, tüm ilişkilerinde çeşitli sorunlara neden olsa da Balık ile olan ilişkisinden olumlu şekilde bahsedilebilir. Sırdaş yapısı ve 6. hissi de Balık Burcu’nu etkileyen diğer nitelikleri arasında bulunmaktadır.

Akrep Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

Akrep Burcu’nun karşı cins için çok daha gizemli ve çekici hali bilinmektedir. Balık Burcu ise çok daha samimi ve doğal olarak, Akrep Burcu’nun doğallığı seven tarafını harekete geçirir. İyi bir şekilde başlayacak ve sürecek olan aşkları, ikisinin de oldukça mutlu bir aşk hikayesine imza atmalarına zemin hazırlar.

Akrep Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Balık Burcu’nun evlilik hayatı için gereken duygusallık ve sahiplenme özellikleri, Akrep Burcu için de etkileyicidir. Her zaman sevgi ile şefkat bekliyor olması, bazı zamanlarda Akrep Burcu için sıkıcı da gelse, genel olarak uyumlu bir evlilik hayatından söz edebiliriz. Akrep Burcu da Balık Burcu da hisleri son derece gelişmiş olan iki burçtur. Birbirleriyle telepati yöntemi ile bile anlaşabilecek kadar ince düşünceli olan bu burçlar, anlaşmak güçlük çekmezler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!