RuyaTabirleri.com

Akrep Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Farklılık ile beraber, idealist bir havası olan ve değişimin peşinden giden Kova Burcu ile Akrep Burcu, çoğu zaman iyi bir ikili olabilir. Özellikle arkadaşlık ettikleri zamanlarda birbirleri ile sırdaş olabilen bu iki burç, birlikte iş yapabilme yeteneğine de sahiptir. Akıl ve analiz yeteneği gelişmiş olan Kova Burcu’na karşı, duygusal zekasını ön planda tutan burçlardan olan Akrep ortaklığında, orta yol bulunabilir. Zaman zaman yaşanan çatışmalardan kaçınmak zordur. Ancak, iki burcun birbirine karşı her şeye rağmen bir yakınlığı bulunur.

Akrep Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

Aşk hayatı açısından analiz ettiğimizde hem Akrep Burcu hem de Kova Burcu için söyleyeceğimiz şey, birbirlerine zarar da verseler bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyduklarıdır. Bu durum, aşkın içerisinde tutku ve heyecanın çok daha fazla olmasına yol açar. İki iyi aşık olan bu ikilinin evlilik hayatına geldiklerinde biraz daha zorlandıkları görülebilir.

Akrep Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Bu burçlar arasındaki aşkın hızı, evlilikte ciddi anlamda azalabilmektedir. İdealist olan Kova Burcu ve kıskanç Akrep Burcu, evlilik için fazla uyumlu değildir. Bunun nedenlerinden bir tanesi de iki burcun içerisindeki muhalif taraftır. Birbirlerini değiştirmeye çalışacak kadar kendi fikirlerinin iyi olduğunu savunan bu burçlar, birbirleri için oldukça yıpratıcı bir sürecin de başlamasın sebep olurlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!