RuyaTabirleri.com

Akrep Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Akrep Burcu hakkında söylenebilecek olumsuz özelliklerden olan, tartışmaya açık ve hazır olması, Yay Burcu için de söylenebilir. Bu durum, tarafların kendi aralarında sık sık tartışma yaşamasına zemin hazırlar. Aceleci olan ve sabretmekte zorlanan Yay Burcu, geçmiş ve gelecek arasından bir köprü kurmayı her zaman sağlayan ve daha tutucu olan Akrep Burcu ile anlaşmakta zorluk yaşayabilir.

Akrep Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Akrep Burcu’nun aşık olmak konusunda son tercihlerinden birisi durumunda olan Yay Burcu, ona uzak bir kişiliktedir. Aslında uzak olarak görünmesi ironik bir durumdur. Çünkü çoğu olumsuz özellikleri benzeşmektedir. Muhalif tarafları ve kavgaya eğilimli olmaları, aralarında çok daha derin anlaşmazlıkların yaşanmasını kolaylaştırır. Bu nedenle, aşk hayatları da uyumlu bir şekilde ilerlemez.

Akrep Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Genel uyum konusunda birbirlerine anlayış göstermekte ve sabretmekte zorlanan bu iki burç için evlilik hayatı, zindandan farksızdır. Uyumsuzdurlar ve anlaşma için isteksizdirler. Yükselen burcun da kısmen etkileyeceği bu burçlar arasındaki sorun, tamamen temel kişilik yapısı ile ilgilidir. Bu durum da yaşanan ya da yaşanacak olan tüm tartışmaların bir yerde gelip, temel kişilik özelliklerine dayanılmasına sebebiyet verir. Bu şekilde işleyen bir evlilik hayatının da uzun sürmesini beklemek, fazla iyi niyetli olmak anlamına gelir. İki burcun hayata bakışı da farklıdır. Kova çok daha idealistken, Akrep hem gelenek hem de gelecek konularında harmanlama yapabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akrep Burcu ile Yay Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. şura (10 Temmuz 2014 saat: 16:44)

    dedem yakın zamanda öldü ve ben onu yaşarken gördüm dedem kanserden dolayı öldü normalde kalıplı bi yapıya sahip fakat kanserden dolayı baya bi zayıflayıp çökmüştü ben onu kravat takmıştı bunalıyodu aynı babama benzemişti zayıflayınca kravatını çıkarmaya çalışıyodu yemek sofrasındaydık sonra herkes birden yemekten kalktı bide yılanmız vardı herkes uyumaya gitti bende kardeşimin yanına uyumaya gittim ablam yılanla sen yat dedı bende yılandan hoşlanmadığım için kabul etmedim sonra yılan kardeşimi çok seviyodu bunun için ablamın elinden kaçarak kardeşimin yanına geldi bende yılanın üzerinden atlayıp yukarı çıktım uyumaya gittim sonra uyumaya gittiğim odanın önünden dedem geçti kravatını çıkarmaya çalışırken

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.