RuyaTabirleri.com

Akrep Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Akrep Burcu hakkında söylenebilecek olumsuz özelliklerden olan, tartışmaya açık ve hazır olması, Yay Burcu için de söylenebilir. Bu durum, tarafların kendi aralarında sık sık tartışma yaşamasına zemin hazırlar. Aceleci olan ve sabretmekte zorlanan Yay Burcu, geçmiş ve gelecek arasından bir köprü kurmayı her zaman sağlayan ve daha tutucu olan Akrep Burcu ile anlaşmakta zorluk yaşayabilir.

Akrep Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Akrep Burcu’nun aşık olmak konusunda son tercihlerinden birisi durumunda olan Yay Burcu, ona uzak bir kişiliktedir. Aslında uzak olarak görünmesi ironik bir durumdur. Çünkü çoğu olumsuz özellikleri benzeşmektedir. Muhalif tarafları ve kavgaya eğilimli olmaları, aralarında çok daha derin anlaşmazlıkların yaşanmasını kolaylaştırır. Bu nedenle, aşk hayatları da uyumlu bir şekilde ilerlemez.

Akrep Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Genel uyum konusunda birbirlerine anlayış göstermekte ve sabretmekte zorlanan bu iki burç için evlilik hayatı, zindandan farksızdır. Uyumsuzdurlar ve anlaşma için isteksizdirler. Yükselen burcun da kısmen etkileyeceği bu burçlar arasındaki sorun, tamamen temel kişilik yapısı ile ilgilidir. Bu durum da yaşanan ya da yaşanacak olan tüm tartışmaların bir yerde gelip, temel kişilik özelliklerine dayanılmasına sebebiyet verir. Bu şekilde işleyen bir evlilik hayatının da uzun sürmesini beklemek, fazla iyi niyetli olmak anlamına gelir. İki burcun hayata bakışı da farklıdır. Kova çok daha idealistken, Akrep hem gelenek hem de gelecek konularında harmanlama yapabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!