RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu

Genel Özellikleri

(23 Temmuz  – 22 Ağustos)

Ateş grubu burçlardan birisi olan Aslan Burcu’nun yönetici gezegeni Güneş’tir ve etkisi oldukça yüksektir. Kendisine olan güveni her fırsatta ortaya çıkan Aslan Burcu, aldığı kararların arkasında da durmaya hazırdır. Mağrur edası ve dürüstlüğe olan aşırı düşkünlüğü, insanlardan çabuk soğumasına neden olabilmektedir. Kimi zaman otoriterlik ve zorlayıcılığa kadar varan bir dik başlılık söz konusu olabilmektedir. Bu diğer insanlarla olan ilişkilerine ciddi anlamda zarar vermektedir. Çocuklarına karşı oldukça fedakar olan Aslanlar, disiplin konusunda ise onları bir o kadar sıkmaktadır. Organizasyon yeteneği gelişmiş olan ve yenilikçi yapısıyla kendisini göstermeyi başaran Aslan Burcu, yaratıcılık gerektiren konularda ön plana çıkmayı başarmaktadır. Sabır gibi konularda eksiklikleri olan Aslanlar, mümkün olan en kısa sürede sonuca varmayı ve her zaman kazanmayı severler. Aksi bir durum, Aslanlar için gerginlik verici bir duruma neden olur.

Aslan Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Aslan Burcu olan bir kadın ile ilgili olarak tüm ilişkilerinde dürüstlüğün öneminin büyük olduğunu söylemek gerekir. Bu durum aşk ve evlilik hayatı için de büyük bir öneme sahiptir. Dürüst olunmadığında hızlı bir şekilde uzaklaşan ve sıkılan Aslan Kadını, yalana tahammüllü değildir. Evcimen olan ve çocukları için her zaman fedakar olan Aslanlar, kimi zaman onlara gereğinden fazla disiplinli davranabilmektedir.

Aslan Burcu Kadınının İş Hayatı

Aslan Burcu Kadını’nın iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan birisi dik başlılığı olarak görülebilir. Kendine güveni ise iş hayatı için ona verilmiş en önemli yetenekler arasında yer alır. Ayağı yere sağlam basan Aslan Burcu, iyi bir yönetici olmaya adaydır. Aldığı kararların arkasında durabilen ve otoriter tavrını yansıtan Aslan Burcu Kadını için çalışmak, iyi bir organizasyonu da beraberinde getirir. Aslan Burcu Kadını hem sözel işlerde hem de sayısal işlerde dikkat çekebilmekte ve kendisini göstermektedir. İş hayatının kendisine has kurallarını da benimsemiş olan Aslan Burcu Kadını için iş yerinde herkesle arasında belirli bir mesafenin olması kaçınılmazdır.

Aslan Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Aslan Burcu Kadını için diğer burçlarla ilişkisi hakkında dürüstlük temelli bir durumdan söz edilebilir. En iyi anlaştığı burçlardan ön plana çıkanları Koç ve Yay Burcu’dur. İlişkilerinin kötü olduğu burçlardan en önemli olanları da Boğa, Akrep ve Kova olarak göze çarpar.

Aslan Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Aslan Burcu Erkeği evliliğe sıcak bakan ve buna hazır olan bir burçtur. Kendisinde olan özgüven ve sağlam iradenin büyük ölçüde karşı cinste de olmasını ister. Çabuk sıkılmaya müsait olan Aslan Burcu için evlilik dışındaki ilişkilerde ayrılmalar, sıklıkla yaşanabilir. Çocukları konusunda koruyucu olsalar da gürültülerine tahammülleri fazla değildir. Böyle durumlarda yükün annede olması kaçınılmazdır.

Aslan Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Bu burçtan erkeklerin çalışma ve iş hayatında genel olarak yönetici olmaları beklenir. Çünkü hiyerarşik yapıda önde olmayı istemektedirler. Kendi fikirlerinin her zaman iyi olduğuna inanan Aslanlar, kimi zaman sabit fikirli olmakla dahi eleştirilmektedir. Kendisinden istenen işi hem zamanında hem de tüm ayrıntılarıyla teslim etmeye yatkın olan Aslan Burcu Erkeği, kendisine hayran olunmasını bekler. Sabretmek konusunda eksikleri olan Aslan Burcu Erkeği, her şeyin kısa bir sürede ve düzende olması için çok zorlayıcı olabilmektedir.

Aslan Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Aslan Burcu Erkeği, Yay ve Oğlak Burcu ile oldukça iyi anlaşabilmektedir. Buna ters bir şekilde en az iyi anlaştığı burçlar; Boğa ve Kova Burcu’dur.

Aslan Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Aslan Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!