RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

İki burç arasındaki fark; Aslan Burcu’nun benmerkezciliğinin daha mantıksal, Akrep Burcu’nun benmerkezciliğinin ise çok daha duygusal olmasından kaynaklanmaktadır. İki burcun da ön planda olmayı istemesi, anlaşabilmeleri önünde engeldir. Akrep Burcu için dost canlısı yorumu ve sırdaşlığına övgü mümkünken, kinci yapısının hem kendisine hem de ilişkilerine zarar verdiği de ortadadır. Bu ilişkide bu özellik kendisini çok daha fazla gösterir.

Aslan Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı

Akrep Burcu, çekiciliği son derece yüksek olan ve sezgileriyle hareket eden bir burçtur. Aşk konusunda da oldukça sevgi dolu olabilir. Aslan Burcu’nun aşkla ilgili düşüncelerinin daha yüzeysel ve evlilik odaklı olduğu bilinmektedir. Bu durum, iki burç arasında soğuk rüzgarlara sebebiyet verir. Birlikte yaşayacakları aşk hayatlarında geçmiş ve gelecek arasında denge kuran Akrep Burcu’nun yapılan yanlışları unutmayacağı ve evlendikten sonra bile hatırlatmaktan çekinmeyebileceği söylenebilir.

Aslan Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlenmeye uygun olmayan iki burç, birbirlerini anlama konusunda problemlidir. Çok daha duygusal olarak yaşayan Akrep Burcu, daha mantıklı bir bakış açısına sahip olan Aslan Burcu ile evlilik hayatlarında ayrışmalar yaşayabilir. Aslan Burcu’nun her zaman ön planda olma isteği, aynı isteği yoğun bir şekilde taşıyan Akrep için sorun oluşturur. İki baskın karakterin evlilikte esnemesi beklenirken, anlayış konusunda fazla isteki olmamaları, bu beklentinin boşa çıkmasına yol açar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!