RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Bu iki aynı burcun anlaşması oldukça zordur. Bunun nedeni iki tarafın da liderlik konusunda ön plana çıkma isteğidir. Aslan burcu’nun otorite kurmayı seven yapısı da ikilinin anlaşamaması için sayılabilecek nedenlerdendir. Güç savaşının sonunda yorgun düşecek olan ikili, birbirlerine tahammülde zorluk çekecektir.

Aslan Burcu ile Aslan Burcu’nun Aşk Hayatı

Aslan Burcu için aşk, elde etmek üzerine kuruludur. Bunu da bir güç savaşı haline getirebilir. İki Aslan Burcu’nun aşk ilişkisinde bunların yaşanması, tahmin edeceğiniz gibi iyi sonuçlanmaz. Aşklarında tutkunun oluşması ile uzun bir ilişkiden söz edilebilir. Bunun dışında, aşkları hakkında olumlu sözler söylemek yanlış olacaktır. Tabi bir de yükselen burçların etkisi, aşklarının ömrünü etkileyen nedenlerdendir.

Aslan Burcu ile Aslan Burcu’nun Evlilik Hayatı

Aslan Burcu’nun, duygusal anlamda yönlendirecek ve ona inisiyatifin kendisinde olduğunu hissettirecek burçlarla iyi anlaştığı ve uyumlu birliktelikler yaşadığı görülmektedir. Bunun nedeni, kendisini oldukça rahat hissetmesidir. Bu rahatlık onun daha sabırlı ve anlayışlı olmasına katkı sağlamaktadır. Ancak iki Aslan Burcu’nun evliliklerinde dahi rekabet ve inat ortaya çıkmaktadır. Kimin sözünün daha fazla geçeceği, bir ortak yol bulunarak karara bağlanamaz. Taraflar ortak karar üzerinde dursa da bir müddet sonra karakterleri buna izin vermeyecektir. Burada, yükselen burcun çok daha anlayışlı bir burç olması,  iki tarafın ilişkilerinde bir rahatlamaya işaret edebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!