RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Aslan Burcu gibi, liderlik özellikleri ağır basan ve inisiyatifi kendisi kullanmak isteyen bir burç ile kendisine dönük ve duygusal zekası gelişmiş olan Balık Burcu arasındaki uyum, çoğunlukla olumlu olabilmektedir. Bunun nedeni de Aslan Burcu’nun kendine olan güveninin, Balık Burcu’nu etkilemesidir. Her ne kadar Aslan Burcu’nun onu anlamadığı zamanların fazlalığından şikayet eden Balık Burcu’nun feryadı duyulsa da ilişkilerde Aslan Burcu’na göre karar alma durumundan, Balıklar için için memnun olmaktadır.

Aslan Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

Balık Burcu’nun aşkı derin yaşamsından kaynaklanan sahiplenme hissi, Aslan Burcu için de hissedilir. Aslan Burcu ise Balık Burcu’nun sahiplenmesinden etkilenir. Takdir görmeye ihtiyaç duyan Aslan Burcu, aşk ilişkilerinde önde olmaktan hoşlanır. Çok fazla sevgi ve aşkını göstermeyen Aslan Burcu’ndan en fazla bu durum nedeniyle şikayet edilir.

Aslan Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda Balık Burcu’nun ideal burçlardan olduğu bilinir. Aslan Burcu ise yine evliliğe yatkın ve çocuklarına düşkün olmasına rağmen, evlilikte hesap veren konumda olmaktan hoşlanmaz. Bu durum “sorumluluk almayı sevmiyor” şeklinde algılanmamalıdır. Aksine sorumluluk sahibi olan Aslanlar, bu özellikleri ile evlilik için uygundurlar ve Balık Burcu’nu da bu şekilde etkileyebilirler. Balık Burcu ile Aslan Burcu evliliği, birbirlerini dengeleyecek olan bir ilişkinin habercisi olarak görülebilir. İki burcun da sahiplenici tarafı bulunmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aslan Burcu ile Balık Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. nurdeniz (02 Temmuz 2014 saat: 04:57)

    rüyamda büyük bir markette gezinirken kupa bardaklar görüyordum ve 2 tane beyaz satın alıyordum.ondan sonra daha önce beğendiğim tarz bir kupa bardaktan görüyordum ve rengi pembeydi çok hoşuma gidiyordu ve fiyatı olması gerekenden çok daha ucuzdu doğru olup olmadığını kasaya soruyordum ve fiyatının doğru olduğunu görünce o bardağı satın alıyordum diğer aldığım 2 kupayı da birine hediye ediyordum

  2. yaren serap yılmaz (29 Haziran 2014 saat: 13:40)

    ben arkadaşlarımla gezerken o koyu sarı ve siyah renkli köpeği gördüm.sonra panikledim ve kaçmaya başladım.arkaşlarım olduğu yerde beklediler.benim kaçtığımı gören köpek benim pesimden geldi.ben eve girdim tam kapıyı örterken köpek kapıyı yitti ve açtı.köpek bana saldırırken ben onun boğazını sıkıyodumtam o sırada biri geldi ve o köpeği kovdu…ben uzak bir yere kamyonla giderken benim arkadaşlarım bir kızı siyah bir tüfekle rehin almışlar.bana bu seni götürecek dediler.sonra silahı ben aldım kızı silahla kamyonun yanına götürdüm.arkadaşlarım kamyonun arkasını açtılar ve orarda kasalar dolusu silah vardı.onlar ne dedim.merak etme onlar oyuncak dediler.sonra uyandımmm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.