RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Aslan Burcu gibi, liderlik özellikleri ağır basan ve inisiyatifi kendisi kullanmak isteyen bir burç ile kendisine dönük ve duygusal zekası gelişmiş olan Balık Burcu arasındaki uyum, çoğunlukla olumlu olabilmektedir. Bunun nedeni de Aslan Burcu’nun kendine olan güveninin, Balık Burcu’nu etkilemesidir. Her ne kadar Aslan Burcu’nun onu anlamadığı zamanların fazlalığından şikayet eden Balık Burcu’nun feryadı duyulsa da ilişkilerde Aslan Burcu’na göre karar alma durumundan, Balıklar için için memnun olmaktadır.

Aslan Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

Balık Burcu’nun aşkı derin yaşamsından kaynaklanan sahiplenme hissi, Aslan Burcu için de hissedilir. Aslan Burcu ise Balık Burcu’nun sahiplenmesinden etkilenir. Takdir görmeye ihtiyaç duyan Aslan Burcu, aşk ilişkilerinde önde olmaktan hoşlanır. Çok fazla sevgi ve aşkını göstermeyen Aslan Burcu’ndan en fazla bu durum nedeniyle şikayet edilir.

Aslan Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda Balık Burcu’nun ideal burçlardan olduğu bilinir. Aslan Burcu ise yine evliliğe yatkın ve çocuklarına düşkün olmasına rağmen, evlilikte hesap veren konumda olmaktan hoşlanmaz. Bu durum “sorumluluk almayı sevmiyor” şeklinde algılanmamalıdır. Aksine sorumluluk sahibi olan Aslanlar, bu özellikleri ile evlilik için uygundurlar ve Balık Burcu’nu da bu şekilde etkileyebilirler. Balık Burcu ile Aslan Burcu evliliği, birbirlerini dengeleyecek olan bir ilişkinin habercisi olarak görülebilir. İki burcun da sahiplenici tarafı bulunmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!