RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile uyum konusunda kimi zaman iyi kimi zaman da kötü geçinebilen Başaklar, uzun süre sabredemez ve bu ilişki ciddi anlamda zara görebilir. İkisinin, yakın arkadaş olması zordur. Bununla birlikte yaşayacakları ilişki de problemli ve iğneleyici olacaktır.

Aslan Burcu ile Başak Burcu’nun Aşk Hayatı

Aslan Burcu’nun aşka daha yüzeysel bakması, Başak Burcu ile benzerlikler taşımaktadır. Bu bakımdan, aşk ilişiklerinde bu konuda iyi anlaşırlar. Kendileri kaptırmadan ilerleyen ilişkileri, evlilik kararının alınma tarihini öne çeker. İki taraf için de birbirlerini detaylı bir şekilde analiz etmeleri ve buna göre ilişiklerine yön vermeleri beklenebilir. Aşk ilişkilerinde uyumsuz olmalarına neden olan konulardan birisi, Başak Burcu’nun kolay bir şekilde beğenememesi ve eleştirmesi, Aslan Burcu’nun ise devamlı olarak övgü duymak istemesidir.

Aslan Burcu ile Başak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Aslan Burcu evlilik konusunda, karşı cinsi genel olarak hırsı ve sorumluluk almasıyla etkilemektedir. Başak Burcu ise inatçıdır ve Aslan Burcu’nun duymak istediklerini söylemek konusunda çekimser kalır. Başak Burcu, Aslan Burcu ile karşılaştırıldığında, çok daha gelenekçidir. Aslan Burcu’nun ise daha yenilikçi ve gelişme açık olduğu ifade edilebilir. Evliliklerinde sorun yaşamalarına neden olabilecek durumlardan birisi de kıskançlık olarak dikkat çeker. Başak Burcu’nun kıskanç yapısı, Aslan Burcu’nun ciddi anlamda sıkıtı yaşamasına neden olabilir. İki burcun evlilik hayatında da anlaşmalarının güç olduğu ortadadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!