RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Birbirlerini anlama ve anlaşma konularında sorun yaşayabilecek olan burçlardan ikisi de Aslan Burcu ve Kova Burcu’dur. Kova Burcu’nun çoğu zaman dik kafalı olabileceği gerçeği ile beraber, Aslan Burcu’nun “benim sözüm geçer” tavırları, sık sık tartışma yaşamalarına zemin hazırlar. Kova Burcu’nun normalde de oldukça tartışmaya açık birisi olması, anlaşmazlıkların büyümesi ve sürmesi için olumsuz nedenlerden olacağını ifade edebiliriz.

Aslan Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

Sürekli didişme şeklinde geçebilecek olan aşk yaşamları için “oldukça zorlayıcı” yorumunu yapmak yerinde olacaktır. Aslan Burcu’nun tahammülsüz yanı, Kova Burcu’nun da iğnelemesi ve katkısı ile çok daha göze batmaya başlar. Bu durum, yaşanan aşkın ömrünün kısa olmasına neden olur. Aşk konusunda sorunlar yaşaması oldukça büyük bir ihtimal olan ikilinin ilişkilerini evliliğe taşımaları zordur.

Aslan Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Birbirleri ile evlilik yapan Aslan ve Kova Burcu, şimdi oldukça zor günler yaşamaya hazır olmalıdır. Bunun sebebi de iki “değdim dedik” kişinin, aynı evin içerisine evlilik gibi bir müesseseye bağlı olmalarından kaynaklanmaktadır. Büyük bir sorumluluk olan ve anlayış isteyen evlilik için iki taraf da silahlarını indirmeyi istememektedir. Kova Burcu tartışmacı, Aslan Burcu ise benmerkezci taraflarını devreye soktuklarında, kavgaların kendisini göstermesi için sebepler de ortaya çıkmış olur. Bu nedenle, ikilinin evlenmelerinden dolayı meydana gelebilecek sorunlarda, itişip kakışmak yerine orta yolu bulmak önemlidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!