RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Oğlak Burcu, Aslan Burcu’ndan sürekli olarak şikayet edilen, fazla otoriter olduğu konusunda sorun yaşamaz. Hayat çok daha mantıklı bakan ve kendisine has özellikleri ile iletişim kuran Oğlak Burcu, Aslan Burcu için iyi arkadaş ve sırdaş olabilir. Oğlak Burcu’nun, Aslan Burcu’nda sevdiği özelliklerden birisi, hırslı ve kararlı olmasıdır. Çalışanlığı ile bilinen Oğlak Burcu, azimli Aslan Burcu’nu takdir eder.

Aslan Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Aşk konusunda iki burç için güzel günlerin ortaya çıkması büyük ihtimaldir. Bunun sebebi ise küçük ayrıntılara takılmadan, ayakları yere sağlam basar şekilde yaşamalarıdır. Kırılganlıklar, kaprisler bu ilişkide kendisini fala göstermez. Burada, Aslan Burcu’nun zaman zaman ortaya çıkan ve övgü bekleyen hali, aşk hayatlarında olumsuzluğa neden olabilir. Bunun dışında iyi anlaşan aşıklar olan Aslan Burcu ve Oğlak Burcu, uyumlu bir beraberlik yaşadıklarının farkında olarak, evlilik yoluna girerler.

Aslan Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusu için uygun olan burçlardan birisi Oğlak Burcu’dur. Aslan Burcu’nun anlayış konusundaki umursamazlığı, evliliklerde sorun olarak görülürken, Oğlak Burcu ile bu sorun yüzünden fazlaca bir fikir ayrılığı yaşamaz. Çünkü Oğlak Burcu, hayata oldukça mantıklı bakmaktadır. Tutumluluğu ile bilinen Oğlak Burcu, evin ekonomisi ile ilgili konularda sorumluluk alır ve Aslan bu güç savaşında geride durmayı tercih eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!