RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

İki burç için birbirlerine yakınlık duyduklarını ve iyi anlaşabildiklerini söyleyebiliriz.  Aslan Burcu’nun lider olma arzusunu en iyi dengeleyen burçlardan olan Terazi, her ilişkide onun yakın dostu olur ve gereksiz otorite çabalarının önüne geçmiş olur. Terazi; Yengeç Burcu ve Balık Burcu kadar duygusal zekası gelişmiş bir burç olmasa da hem mantık hem de denge konusunda uzmanlığı ile insanların nasıl idare edileceğini bilmektedir.

Aslan Burcu ile Terazi Burcu’nun Aşk Hayatı

Terazi Burcu, Aslan Burcu ile değerlendirildiğinde aşk konusunda çok daha isteklidir. Aslan Burcu aşık olduğunda buna neden olarak çok daha somut konuları öne sürebilirken, Terazi Burcu’nun daha soyut konular üzerinde durduğu görülmektedir. Aşk konusunda mantığını bir süreliğine de olsa rafa kaldıran Terazi Burcu, Aslan Burcu’nun yüzeyselliği karşısında aşkını istediği şekilde yaşayamayabilir. Ancak, genel aşk ilişkisinin iki burç için de olumlu olacağını vurgulayabiliriz.

Aslan Burcu ile Terazi Burcu’nun Evlilik Hayatı

Aslan Burcu için evlenmeye en uygun burçlardan bir tanesi, onun kaprislerini çekme konusunda iyi idareci olan Terazi Burcu’dur. Evine ve ailesine düşkün olan Terazi Burcu, çocuklara oldukça büyük önem veren Aslan Burcu’na büyük bir bağlılıkla, evlilik hayatını sürdürür. Aslan Burcu’nun dürüstlük beklentisi Terazi Burcu’nda karşılık bulur ve ikilinin, oldukça iyi bir evlilik hayatları olacağı söylenebilir. Kısaca, iki burcun evlilik için doğru kararlarından birisi birbirlerini seçmeleridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!