RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Uyum konusunda Yay Burcu için iyi şeyler söylenir. Aslan Burcu ile olan iletişimlerinde, iki taraf için de yapıcı birliktelikten bahsedilebilir. Yay Burcu’nun analizci tavrı ve hayata pozitif bakabilmesi, Aslan burcu için etkileyici olabilir. Aslan Burcu’ndaki hırsa gıpta eden Yay Burcu, anlaşabilmesi için gereken özellikleri taşıyan Aslan ile karşı karşıyadır. Birbirlerini anlamak ve uyum göstermek konusunda fazla çabalamalarına gerek olmayan ikili, hayata bakıştaki benzerlikleri ile birbirlerini tamamlarlar.

Aslan Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Aslan Burcu da Yay Burcu da aşk konusunda ileriye dönük olarak planlamalar yapar. Yay Burcu’nun analizci kişiliği, Aslan Burcu için oldukça çekici bulunmaktadır. Aslan Burcu’nun kararlı ve hırslı olması ise Yay Burcu için cazibe kaynağı olarak görülür. Yay Burcu’nun çabuk sıkılan ve değişiklik seven yapısı, Aslan Burcu’nda ortaya çıkmaz ve küçük sorunlar dışında aşklarının zarar görmesi zordur. Tartışmalar yaşansa da birbirlerini kaybetmeyi göze almakta oldukça zorlanırlar.

Aslan Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda her ne kadar bu burçlar, uyumlu burçlar arasında sayılmasalar da birbirleri ile iyi anlaşırlar. Çok daha somut konulara olan merakları, onları gelecekle ilgili planlamalarda ortak hareket ettirir. Evliliğin ilk yılları gibi, devamı da onlar için uyumlu olur.  Yay Burcu’nun muhalefet eden tarafı, aralarında küçük gerilimlere neden olsa da üstesinden gelemeyecekleri sorunlardan sayılmaz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aslan Burcu ile Yay Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. Rukiye (30 Eylül 2014 saat: 01:55)

    ismim Rukiye 23 yasindayim.. söyle baslamak isterim, ben 4 sene önce sevdigim insanla nisanlanmistim. 6 ay sonra ayrildik. Cok seviyordum ve bu durumu atlatmamda cok surdu, ama gecti. Ben umudumu kestim sonunda.. neyseki hic aklimda yokken ruyamda gordum 3 gun önce, nasil gördüm; ben onun ölü haberini aliyorum ve yola cikiyorum onu görmeye gidiyorum.. kendimi bi ara bulutlarin arasinda goruyorum.. takmadim pek kafaya amann dedim gectim. dün gecede tekrar girdi ruyama.. ve bana gulumsedi geldi yanima ben bir koca pazar yerindeyim orda bir baharatci var ve baharatlara bakiyorum, sevincliyim oda öyle yuzu guluyor bana arkadan geliyor sariliyor. ve ben bunun manasini cok merak ediyorum, cunki hic aklimda yokken ruyama girdi ve ayrilmayida o istedi .. bana en kisa zamanda cevap verebilirsenizde cok sevinirim.. :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.