RuyaTabirleri.com

Aslan Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Uyum konusunda Yay Burcu için iyi şeyler söylenir. Aslan Burcu ile olan iletişimlerinde, iki taraf için de yapıcı birliktelikten bahsedilebilir. Yay Burcu’nun analizci tavrı ve hayata pozitif bakabilmesi, Aslan burcu için etkileyici olabilir. Aslan Burcu’ndaki hırsa gıpta eden Yay Burcu, anlaşabilmesi için gereken özellikleri taşıyan Aslan ile karşı karşıyadır. Birbirlerini anlamak ve uyum göstermek konusunda fazla çabalamalarına gerek olmayan ikili, hayata bakıştaki benzerlikleri ile birbirlerini tamamlarlar.

Aslan Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Aslan Burcu da Yay Burcu da aşk konusunda ileriye dönük olarak planlamalar yapar. Yay Burcu’nun analizci kişiliği, Aslan Burcu için oldukça çekici bulunmaktadır. Aslan Burcu’nun kararlı ve hırslı olması ise Yay Burcu için cazibe kaynağı olarak görülür. Yay Burcu’nun çabuk sıkılan ve değişiklik seven yapısı, Aslan Burcu’nda ortaya çıkmaz ve küçük sorunlar dışında aşklarının zarar görmesi zordur. Tartışmalar yaşansa da birbirlerini kaybetmeyi göze almakta oldukça zorlanırlar.

Aslan Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda her ne kadar bu burçlar, uyumlu burçlar arasında sayılmasalar da birbirleri ile iyi anlaşırlar. Çok daha somut konulara olan merakları, onları gelecekle ilgili planlamalarda ortak hareket ettirir. Evliliğin ilk yılları gibi, devamı da onlar için uyumlu olur.  Yay Burcu’nun muhalefet eden tarafı, aralarında küçük gerilimlere neden olsa da üstesinden gelemeyecekleri sorunlardan sayılmaz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!