RuyaTabirleri.com

Balık Burcu

Genel Özellikleri

(19 Şubat – 20 Mart)

Neptün’ün yönetici gezegenliğini yaptığı Balık Burcu, su grubundan burçlar arasında bulunmaktadır. Balık Burcu için zıtlıkları barındırır demek, yerinde bir tespit olacaktır. Hassas bir yapıya sahip olması, merhamet ve şefkat özelliğinin kendisini her fırsatta göstermesi, hırslı olmasının ve rekabeti sevmesinin önüne geçmez. Hayatta durduğu yeri -bazı depresif dönemlerini saymazsak- çok iyi bilen, gelecekle ilgili yapacaklarını ve yapması gerekenleri çok iyi analiz eden Balık Burcu, tesadüflerden pek hoşlanmaz. Sevgiye aşırı düşkün olan Balık Burcu ilgi görmek ve sürekli ona olan sevginin dile getirildiğini duymak ister. Terazi Burcu için söylenen, güzel sanatlara olan yatkınlık Balık Burcu için de söylenebilir. Yarışma duygusu gelişmiş de olsa çabuk dağılıyor olması onun en büyük zaafları arasında bulunmaktadır. Balık Burcu için net bir şekilde “Tuttuğunu koparır” demek, bu açıdan doğru olmayacaktır. Moralinin bozulmasıyla yapmakta olduğu işte Başarsız olması yüksek ihtimal olan Balık Burcu bu durumu kontrol altına alırsa, hayatında büyük başarılar kazanacaktır. Yardımseverliği ve duygusal zekasının gelişmiş olması, insanlar tarafından sevilmesini sağlamaktadır. Bu güzel özelliklerin kimi zaman onun için olumsuz durumların meydana gelmesini sağladığını da söyleyelim.

Balık Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Balık Burcu Kadını’nın aşk ilişkisi güvene dayalı ise evliliğe dönüşebilir. Başka türlüsü mümkün değildir. Yani oldukça hassas bir yapıya sahip olan bu burcun kadını, tamamen güvenmek ister. Evlilik hayatında evine bağlı olan ve evcimen bir hayat sürmeye uygun kişilikteki Balık Burcu Kadını, sevdiği insanı oldukça mutlu edebilmektedir. Çocukları konusunda da oldukça hassas olan bu burç, onları disipline sokmak konusunda sorun yaşayabilmektedir. Ancak çocukları ile sorun yaşama ihtimali çok düşük bir burçtur, Balık.

Balık Burcu Kadınının İş Hayatı

Balık Burcu Kadını, mutlu bir şekilde çalıştığı ve işini severek yaptığı yerlerde oldukça yüksek bir performans ile çalışabilir. Fakat mutlu olmadığı bir iş yeri ona ciddi anlamda sıkıntı verecektir. Aşırı merhametli olmaları bazen yöneticilik özelliklerinin geri planda kalmasına sebebiyet verebilir.  Bununla beraber iş hayatında yapmış olduğu önemli çalışmaların da takdir görmesi, gelecekteki motivasyonu açısından gereklidir.

Balık Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Balık Burcu Kadını en iyi olarak Başak ve İkizler Burcu ile anlaşabilmektedir. Bu burçlarla ne kadar iyi anlaşıyorsa; Oğlak ve Kova Burcu ile o kadar zor anlaşabilmektedir.

Balık Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Genellikle aşk hayatlarına uyumlu olan Balık Burcu Erkeği, karşı cinse konforlu bir hayat sağlamaya çalışmaktadır. Evlilikte de ailesine karşı her zaman özverili olan Balık Burcu, en evcimen burçlar arasında yer almaktadır. Çabuk aşık olan bu burç, kendisine değer verilmediğini anladığında, hızlı bir şekilde uzaklaşmaktadır. Tamamen mantığa dayalı bir evlilik yapmak, asla Balık Burcu Erkeği’ne göre değildir.

Balık Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Balık Burcu Erkeği, iş hayatında çalışma arkadaşları ile uyum içerisindedir. Çabuk kavrama özelliği sayesinde işini tüm ayrıntıları ile tamamlar. Duygusal zeka ile ilgili özel yeteneğini insanlarla olan ilişkisinde farkında olarak ya da olmayarak kullanır ve bu büyük oranda fayda sağlamaktadır. Yardımsever olması iş hayatında kendisi için bazı zamanlarda dezavantajlı olsa da kendisini bundan alamaz.

Balık Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Balık Burcu Erkeği, Aslan Burcu ve İkizler Burcu ile yakın ilişkiler kurabilmektedir. Kova ve Aslan Burcu, onu en fazla zorlayan ve anlaşmakta oldukça güçlük çektiği burçlardır.

Balık Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Balık Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Balık Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!