RuyaTabirleri.com

Balık Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Balık Burcu’nun hassas yapısı ve duygusal zekası, karşı taraftan incelikler beklemesine neden olur. Bu konuda da bir diğer Balık, en büyük destekçi konumuna gelebilir. Birbirlerini anlama konusunda iki Balık Burcu’nun kendi aralarında oldukça iyi anlaşabilecekleri ve uyum sağlayacakları tahmin edilmektedir.

Balık Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

İki Balık Burcu için aşk hayatı derin bir duygu fırtınası şeklinde olmalıdır. Bu açıdan bakıldığında iki burç için de aşk, çok daha büyük bir öneme sahiptir. Dolayısıyla yaşanabilecek aşkın iki burca da iyi geleceği söylenebilir. Aşkın evlilikle sonuçlanması da bu iki burcun bir araya gelmesiyle kısa sürede gerçekleşebilir. Gelecek planı konusunda ince bir fikre sahip olan Balık Burcu, evliliğe adım için de gerektiği gibi davranır.

Balık Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Balık Burçları arasında gerçekleşen bir evlilik, büyük bir uyuma işaret etmektedir. Birbirlerini iyi anlayan bu burçlar, kırılganlıklarının ve duygusallıklarının farkında olarak, aralarında güven ilişkisi gerçekleştirirler. Evlilikte güven ve uyum konusu, ilişkinin devam etmesi ve kökleşmesi açısından önemlidir. İki Balık Burcu, takdir edilesi ve örnek gösterilesi bir evlilik yaşar. Burada en önemli noktanın, yükselen burçların Aslan ya da Koç gibi burçlardan oluşmaması olduğu söylenebilir. Tabi bu burçlardan oluşan yükselen, her iki taraf için de aynı ise yine iyi bir ilişkinin ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!