RuyaTabirleri.com

Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

İki burcun da kıskançlık özelliği ve az da olsa kibirli yanları, birbirleri ile anlaşma konusunda, olumsuz bir sonucu doğurur. Bazı baskın özelliklerin birbirine benzemesi ve bu özelliklerin de çoğu zaman olumsuz sonuçlarının olması, iki burcu sık sık karşı karşıya getirmeye yeter. Bunlardan birisi de kin tutmaktır. Genellikle Akrep Burcu için kin tutma konusu ön plana çıkarken, Başak Burcu da asla unutmayan burçlardan bir tanesidir.

Başak Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı

Akrep Burcu’nun hissi yanı oldukça etkilidir. Buna karşın, Başak Burcu duygusal olsa da düzeninden ve kurallardan pek taviz vermek istemez. Yani aşkından ölse, istemediği bir şeyi yapmaz. Bu açıdan, Akrep Burcu ile uyumlu bir aşk ilişkisi yaşamaları oldukça zordur. Sık yaşanabilecek olan tartışmalar, önemli ölçüde ilişkilerin çıkmaza girmesine neden olabilir.

Başak Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı

İki burcun evlilik hayatı, burçlar arasındaki genel uyumda son sıralarda yer almasa da zorlayıcı olabilmektedir. Başak Burcu’nun evlilik konusunda, genel bir bakışla uyumlu olduğu söylenebilir. Akrep Burcu için de dost ve sırdaş niteliği ön plana çıkabilir. Fakat iki burcun tartışmaya uygun yapıları ve yanlışları, unutmama konusundaki ısrarları, ilişkilerin yara almasına neden olur. Bu da evlilik için gereken sabrı ve anlayışı ortadan kaldırmak için yeterlidir. İki burç için evlilik, yükselenlerin uyumu ile daha az zorlayıcı olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. gul (29 Eylül 2014 saat: 23:19)

    Tam olarak hatirlamiyorum ama hatirladigim kadariyls bi otobuse biniyordum orada butun tanidigim arkaslarim vardi uzerimde beyaz kurugu uzun bi elbise vardi herkez bna dikkatlice bakiyordu ve bi deniz kenarina gittik orada dolasiyorduk derken saclarim ucusuyodu ruzgardan elimle ucmasini engelleyim diye sacima dokundum ve sacimin ortalarinin olmadini hissedib kosarak aynaya bktim ve sacimin ortasi yoktu sackiran oldum diye agliyordum aslinda cok karisikti bu kadarini hatirliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.