RuyaTabirleri.com

Başak Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Birbirleri ile çatışma durumunda olan bu burçların uyumundan söz etmek fazla iyimserlik olabilir. Başak Burcu ve Kova Burcu, birbirleri ile anlaşamayan burçlardandır. İki tarafın da tartışma konusunda sabıkalı olduğu düşünülürse, iletişim konusunda neden sorun yaşadıkları da anlaşılabilir. Kova Burcu çok daha yeniden ve reformdan yanayken, Başak Burcu bu konuda biraz daha gelenekçi kalabilmektedir. Bu da yaşanacak olan uyumsuzluğun kaynaklardan birisi olarak öne çıkar.

Başak Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burcun da birbirinden hoşlanmayan tavrı, aşk ilişkisinde de er ya da geç kendisini göstermektedir. Aşk ve nefretin iç içe geçtiği iki burç olan Başak Burcu ve Kova Burcu ilişkisi, zorlayıcı ve yıpratıcı olabilmektedir. Aşkta Başak Burcu’na göre çok daha tutkulu olan Kova, geçmişi unutmayan yapısıyla, olumsuz düşünceleri de zaman zaman hatırlamaya müsaittir. Bu durumun, sorunları daha da derinleştireceği tahmin edilebilir.

Başak Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Bu burçlar zaten genel olarak kötü bir ilişki içerisinde olan burçlar olduğundan, evlilik konusunda da iyi bir ikili olamazlar. Gelenekçi ve yenilikçi arasındaki uyumsuzluk, Kova Burcu’nun daha yenilikçi, Başak Burcu’nun ise daha gelenekçi olmasıyla ortaya çıkmış olur. Başak Burcu tarafından kıskançlık gösterilmesi de Kova Burcu tarafından anlayışla karşılanmaz. İki burcun evlilik hayatları hakkında olumlu şeyler söylemek zor olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Başak Burcu ile Kova Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. nurten (13 Haziran 2014 saat: 07:53)

    rüyamda kayınpederimin ölüm haberini aldık ama ne eşim nede en üzülmedik aglamadık eşim hatta elaleme karşı ayıp olur cenazeye gideyim bari dedi ve bilet almaya dişarı çıktı geldiginde telefonunu şarza taktı benim yanıma koydu birde baktım bir bayandan mesaj lar var sonra o bayanın kayboldugu haberini aldım araştırmaya başladım tek ihtimalin denizin alıp götürmüş olabilecegini anladık biraz karışık ama aklımda böyle kalmış

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.