RuyaTabirleri.com

Başak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Başak Burcu hem arkadaşlık hem de ilişki yaşamak için Oğlak Burcu ile güzel bir ilişki kurar. Oğlak Burcu’nun planlamacı özelliği ve düzenli yapısı, Başak Burcu ile benzerlikler taşır.  Oğlak Burcu’nun sosyal olarak Başak Burcu gibi çok önde olmaması da iki burcun uyumu için etkili olmaktadır. Bu bakımdan iki burcun arasında, iyi bir ilişkinin oluşması büyük ihtimaldir.

Başak Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Bu burçlar, aşk konusunda da birbirlerine benzemektedir. Aşka dahi çok daha mantıklı bakmaları, iki burcun aşk ilişkisinin iyi sürmesine yardımcı olur. Aşkın deliliğinden çok, akıllı tarafında olan ikili, bundan şikayetçi de değildir.

Başak Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda Terazi ve Balık ile birlikte en uyumlu burç olan Oğlak, Başak Burcu ile iyi bir beraberliğe imza atar. Başak Burcu’nun gelenekçi tarafı ile benzeşen Oğlaklar, evliliklerinde takdir görür. Kıskanç olması ile de bilinen bir burç olan Başak, bu konuda en az zulmettiği burç olarak Oğlak Burcu’nu seçer. Buna neden olan aslında biraz da Oğlak Burcu’nun sadakat özelliğinin yüksek olmasıdır. Her zaman disiplin ve kuralcılıktan yana olan Oğlaklar, evliliği de oldukça önemsemektedir. Bu nitelikleri hem genel olarak evlilikte uyumlu bir burç olmasını sağlar hem de Başak Burcu ile olan ilişkisinde kendisine güven duyulması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!