RuyaTabirleri.com

Başak Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Terazi Burcu’nun da Başak Burcu’nun da hayatta çeşitli prensipleri vardır. Başak Burcu için bu, kendi istediği düzene uyulması ve yapılan programların dışına çıkılmamasıdır. Genel anlamda otoriter bir burç olmayan fakat tutucu yanının ortaya çıkmasıyla, bazen sabit fikirli olabilen Başaklar, Terazi üzerinde olumsuz etki bırakabilir. Terazi Burcu’nun sakin yapısının, fikirlerin ısrarla dikte edilmesi konusunda bozulabileceği unutulmamalıdır.

Başak Burcu ile Terazi Burcu’nun Aşk Hayatı

Terazi Burcu’nun iyi bir aşık olmasına karşın, Başak Burcu için aynı şey söylenemez. Başak Burcu her zaman ayakları yere sağlam bassın ister. Hayatı oldukça gerçekçi yaşar ve aşk için de bu durum değişmez. Bu sebepten, aşkla ilgili bakış açısında derin bir uçurum, iki burçta da kendisini gösterir. Terazi Burcu sabırlı olsa da bazı konularda abartan taraf olabilir. Başak Burcu ise tartışmaya açık yapısı ve çoğu zaman dikte edici tavrıyla, insanların kendinden uzaklaşmasına yol açabilir.

Başak Burcu ile Terazi Burcu’nun Evlilik Hayatı

Oğlak ve Balık Burcu ile beraber, evliliğe en uyumlu burç olan Terazi, Başak ile olan ilişkisinde anlaşmazlıklar yaşayabilir. Bu uyumsuzluk, iki burç için de geçerlidir. Başak Burcu’nun evlilik konusundaki olumlu yanı; hem aile ekonomisi hem de gelecek planı çerçevesinde kararlar alması ve arkasında durmasıdır. Terazi Burcu’nun da evine ve çocuklarına olan düşkünlüğü, ilişkiyi ayakta tutmak için etkilidir. Fakat iki burcun ana özellikleri ile ilgili çatışma, uyumsuz beraberliğe yol açar. Başak Burcu’nun yönlendiren tavrı, Terazi için rahatsız edicidir. Başak için de Terazi’nin kararsız tavrı, tartışmacı kimliğini öne çıkarır ve evliliklerinde soruna neden olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!