RuyaTabirleri.com

Başak Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Başak Burcu için belirli bir standart içerisinde hayat devam etmelidir. Sorumluluk sahibidir ve Yay Burcu’nun özgürlükçü ve kendinden emin tavrının, çoğu zaman ona sorumsuzca geldiği söylenebilir. Bu nedenle, kafa yapılarının uyuştuğu konusunda olumlu şeyler söylemek zordur. Daha konservatif bir hayatı seçen Başak Burcu’na bakıldığında, Yay Burcu için fazla dışa dönük olduğu, o bakış açısıyla söylenebilir. Bu nedenle anlaşabilmeleri için ciddi bir çaba içerisine girmeleri gerekir. Yay Burcu’nun sabretme konusundaki eksikliği, bu çabayı gösterme ihtiyacı duymamasına neden olabilir.

Başak Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Yay Burcu, aşkla ilgili düşüncelerinde daha rahat ve plansız olabilirken, Başak Burcu aşıkken dahi düzenli bir ilişkiden yanadır. Kendisini bırakmadan aşk yaşarken, Yay Burcu aşkta daha derin bir bakış açısıyla kendisini gösterir. Başak Burcu için söylenen kıskançlık niteliği, Yay Burcu ile beraberken çok daha ciddi anlamda kendisini gösterir. Sıkıntıya pek gelemeyen Yay Burcu ise bu ilişkinin arkasında durma konusunda ısrarlı olmaz.

Başak Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Burçların evlilik hayatı için aşk hayatına benzediği söylenebilir. Yani olumsuzluk, bu burçların evliliği ile kendisini daha fazla gösterir. Bir duruma mecbur olmak, Yay Burcu için yeterince zorlayıcıyken ve evlilik için ekstra bir motivasyona ihtiyaç duyuyorken, bir de Başak Burcu tarafından gösterilen titizlik, ona evlilik hayatında zorluk yaşayabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!