RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu

Genel Özellikleri

(20 Nisan – 20 Mayıs)

Toprak grubu burçları arasında yer alan Boğa Burcu, hırsı ve otoriter kimliği ile çevresinde dikkat çekmektedir. İhtiraslı bir yapısı olan Boğa Burçları, değer yargıları açısından gelişmiş bir karakter yapısına sahiptir. Olumsuz özellikleri arasında çabuk alınma ve inatçılığa yatkınlık da bulunmaktadır. Mağrur edası ile bir asalet temsilcisi olan Boğalar, sohbetleri ile insanları kendilerine hayran bırakırlar. Bunda, entelektüel bakış açısına sahip olmanın önemli bir katkısının olduğu rahatlıkla söylenebilir. Kültür ve sanata olan düşkünlükleri ve yetenekleri, onları çok daha çekici kılmaktadır. Cömertlik özellikleri onları çok daha sempatik yapmaktadır. Tabi, cömertlikten bir savrukluk da anlaşılmamalıdır. Paralarının hesabını bilen Boğalar, onu iyi bir yaşam için kullanmaktan çekinmemektedir. Gurur açısından bu burcun geneline bakıldığında, bu konuda taviz vermedikleri görülmektedir. Gururları onlar için oldukça önemlidir ve çoğu zaman hayatlarını etkileyecek kararlar alma pahasına, burunlarının dikine hareket edebilirler. Boğa Burcu ile anlaşmanın yolu, belirli bir disiplinde hayata sahip olmaktan geçmektedir. Düzensiz ve dağınık, herhangi bir hayat planı olmayan kişiler, onun tarafından zaman kaybı olarak görülecektir. Boğa Burcu için herkesin bir ideali olmalıdır ve bu ideal için hırslı bir şekilde davranmalıdır. Boğa Burcu, zamanı kullanma konusunda da başarılıdır.

Boğa Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Boğa Burcu Kadını hakkında söylenebilecek en genel tanımlardan birisi, sadakat anlayışıdır. Bu açıdan bakıldığında, kendisine yapılacak olan sadakatsizliği affetme konusunda tahammüllü olacağı asla söylenemez. Genel olarak değerlendirildiğinde ise tahammülü mizaçları ile tanınırlar. Boğa Burcu Kadını,  kendisine gerçekten değer verildiğinde bir erkek için mutluluk kaynağı olabilmektedir. Evlilik kararı verirken oldukça zorlanırlar. Bunların dışında Boğa Burcu’ndan olan kadınların maddiyat konusuna biraz daha önem verdiklerini söylemek yerinde olacaktır.

Boğa Burcu Kadınının İş Hayatı

Bu burçtan olan kadınların iş hayatında ihtiraslı yapıları ortaya çıkmaktadır. Hırsları ile statülerini yükseltmek ve yönetici konumuna gelmek için çabalarlar. Bir şeyi güçlü şekilde istemeleri, ona sahip olmalarını kolaylaştırmaktadır. İş hayatında aldıkları kararlarda hatalar olduğunda dahi bazen bunda diretmeleri de inatçılıklarından kaynaklanmaktadır. Bu burcun kadınlarının istediklerini alma konusundaki kararlılıkları, iş hayatında oldukça faydalı olmaktadır.

Boğa Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Boğa Burcu Kadınları; Başak ve Oğlak ile çok daha iyi anlaşabilmektedir. Bunun yanı sıra; Kova, Aslan ve Akrep ile uyumlu değildir.

Boğa Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Balık Burcu Uyumu
Boğa Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!