RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Boğa Burcu, mantıksal olarak iyi bir düşünce sistemine sahip olan akılcı Akrep karşısında, kendisi ile uzun süren sohbetler yapabilecek olan bir dost edinmiş olur. Bu, iki burç arasındaki uyuma katkı sağlar. Ancak, hem Boğa Burcu hem de Akrep Burcu, bazı olumsuz özelliklerini ön plana çıkardığında, çeşitli sorunların yaşanacağı tahmin edilebilir. Böyle durumlarda mümkün olduğunca empati yapmak gerekir.

Boğa Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı

Burçların, aşk hayatında inişli çıkışlı bir dönem yaşayacakları ve birbirlerini yıpratacakları göz önünde tutulmalıdır. Akrep Burcu için kıskançlık konusu, ilişkilerde öne çıkabilmektedir. Boğa Burcu’nun ilişkilerinde çok daha serbest olmayı sevdiği düşünülürse, bu konuda bazı sorunların yaşanacağı ortaya çıkacaktır. Akrep Burcu’nun cazibeli olması ve her zaman etkileyici yapısı aşk için bir bağ oluştursa da iki taraf da yıpranacağından, bu burçlar arasındaki ilişkinin uzun süreceği söylenemez.

Boğa Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı

Aşk hayatında bu kadar sorunlu olabilen Boğa Burcu ve Akrep Burcu, evlilik hayatında çok daha derin anlaşmazlıklar yaşayabilir. Bu nedenle burçların beraber olması, yükselen burçlarının da özelliklerine bağlıdır. Akrep Burcu’nun özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyan bir kişi ile Boğa Burcu’nun baskın özelliklerini taşıyan kişiler, uyumlu bir birliktelik için zorluklar yaşarlar. Akrep Burcu’nun kinci yapısı da anlaşmazlıkların tatlıya bağlanmasının önünde engel olarak durur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!