RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Bu burçların kendi aralarında anlaşabilme ihtimalleri oldukça zayıftır. Aslan Burcu’nun genel olarak otoriter yapısının, diğer burçlarla arasında en büyük sorun olabileceğini göz önüne alırsak, bu ihtimalin daha da arttığını ifade edebiliriz. Boğa Burcu’nun anlaşmazlık yaşandığında inatçılığının tutacağı da hesaba katılırsa, iki burcun uyumunun pek de mümkün olamayacağından söz edilebilir.

Boğa Burcu ile Aslan Burcu’nun Aşk Hayatı

Boğa Burcu ve Aslan burcu arasında oldukça büyük bir tutku olabilir. Bu, aşk hayatı için gözlemlenebilecek sonuçlar arasında bulunur. Bunun yanı sıra, aşkları uzun da sürse, sonuç genel anlamda hüsran olabilmektedir. Planlama konusunda yetenekli olan iki burç, biten ilişkileri hakkında muhtemelen “zaman kaybıydı” yorumunu yapacaklardır. Aşk konusunda birbirlerine karşı çekim hissetmelerinin yüksek ihtimal olduğu bu burçların, sorunlu bir ilişki yaşayacağı düşünülmektedir.

Boğa Burcu ile Aslan Burcu’nun Evlilik Hayatı

Aslan Burcu ve Boğa Burcu evlilik konusunda uyumlu bir beraberlik gerçekleştirmezler. Aslan Burcu’nun ön planda olma isteğine, Boğa Burcu gereken tahammülü gösteremeyecektir. İki burcun da şahsi kararlara alma konusunda yetenekli olduğu da bilindiğinden, ortak bir fikir etrafında zor biraya gelebileceği söylenebilir. Hırslı olan iki burç da inatçılık özelliğini ortaya çıkarmak konusunda zorluk çekmez. Bu durumun evlilik için hiç de iyi olmadığını söylemeye gerek bile yok. Bu açıdan bakıldığında burçların evlilik ve diğer ilişkilerde uyumsuz olacağını vurgulayalım.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!