RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Boğa ve Balık arasındaki burç uyumu, takdir edilesi bir durumdadır. Kırılgan ve naif yapıya sahip olan Balık Burcu, daha sakin bir hayat arzusu olan Boğa Burcu ile iyi anlaşacaktır. Hem işle ilgili hem de karşı cinsle olan ilişkilerde birbirlerini anlayan ve iyi davranan bu ikili, birbirlerine mümkün olduğunca anlayış gösterebilir. Burada ortay çıkan Balık Burcu’nun çabuk kırılma sorunu, Boğa’nın daha tahammüllü olmasına ihtiyaç duyar.

Boğa Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

Balık Burcu tarafından sevilen kişiden görülmesi beklenen sevgi ve ilgiyi Boğa Burcu fazlasıyla gösterebilir. Her ne kadar Boğa Burcu, Balık Burcu’nun istediği kadar deli divane bir aşık olmasa da kendisine verdiği değeri önemser. Birlikte gelecek planları yapmak ve hedefleri uygulamak, Balık Burcu için de oldukça hoş karşılanacaktır.

Boğa Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

İki burcun evlenmeleri, uyumun kendisini en yoğun şekilde gösterdiği ilişkilerden birisini meydana getirir. Sebepsiz bile olsa Balık Burcu’nun dönemsel depresif durumları gözlemlenebilir. Böyle zamanlarda Boğa Burcu’nun destek olması, ilişkinin çok daha derin olmasını sağlar. Boğa Burcu’nun bazı zamanlarda karşı taraf için bezdirici olabilen inatçı tarafı için Balık Burcu’nun alttan alması yerinde olacaktır. Küçük anlaşmazlıkların olması beklense de ciddi bir kavgaya neden olacak tartışmaların iki burç arasında yaşanması zordur. Bu yüzden evlilik konusunda adım atan bu burçların yüksek ihtimalle iyi anlaşacağı söylenebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boğa Burcu ile Balık Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. gizem (16 Haziran 2014 saat: 11:13)

    rüyamda bir kaç ay önce benden ayrılan fakat bi türlü unutamadığım eski sevgilimi gördüm. Düğünde yan yana oturuyorduk ve aniden beni yanağımdan öperek özür diledi tabi öpünce ben çok şaşırdım ve mutlu oldum. sonra ayrıldığı için pişman olduğunu ve barışmak istediğini söyledi mutluluktan ağlamaya başladım oda ağlamamamı söyledi ve sarıldı. daha sonra ben eve dönecekken bi daha öptü ve bu sefer bende onu öptüm gerçek gibiydi uyandığımda bile mutluydum :D ama gerçek olmadığını anlayınca çok üzüldüm :/

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.