RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Boğa Burcu’nun Başak Burcu ile oldukça iyi bir ikili olacağını söylemek yerinde olacaktır. Başak Burcu’nun mümkün olduğunca uyumlu ve anlayışlı yapısı, Boğa Burcu’nun da agresif bir yapıda olmaması, uyumlu ilişkiler açısından önemlidir. Burada iki burç açısından detaycılığın biraz sorun olduğundan söz edilebilir. Bu durumun, hafiften de olsa inatçılık ve titizliği tetiklemesi, ilişkinin tuzu biberi olacaktır.

Boğa Burcu ile Başak Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burcun, birbirlerine deliler gibi aşık olmasa da son derece uyumlu birer çift olacakları kesindir. Aşık olduklarında gözü hiçbir şey görmeyen burçlardan olmayan ve her zaman planlı, programlı yürümeyi seven ikili, uyumlu beraberliğin formülü gibidir. Aşkta, hırçın dalgalı ve fırtınalı bir ilişkinden çok; sevgi ve saygının egemen olduğu birlikteliğe vurgu yapılabilir.

Boğa Burcu ile Başak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Başak Burcu’nun çocuklara olan sevgisi ve Boğa Burcu’nun evcimenliği birleştiğinde, ortaya iyi bir evlilik için gerekenler çıkmış olur. İki burcun anlayış konusunda birbirlerine diğer çoğu burçtan fazla tahammül gösterdiği bilinir. Evlilik hayatında buna benzer özelliklerin iki taraf için de vazgeçilmez olması durumunda, mükemmel bir uyumun ortaya çıktığı düşünülürse, ikili için iyi bir gelecek uzak olmayacaktır.  Boğa Burcu ve Başak Burcu’nun; toprak grubu burçların önemli temsilcileri olduğu hatırlandığında, bu uyumun sebebi de biraz daha anlaşılmış olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!