RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Boğa burcunun aynı burçtan birisiyle olan yakınlığı, uyumlu bir beraberlik için idealdir. Örneğin; Aslan Burcu için aynı durum geçerli değildir. Bunun nedeni de liderlik çekişmesinin, iki burç için de birbirlerini zorlar nitelikte olmasından kaynaklanmasıdır. Boğa Burcu için çok daha planlı ve düzenli bir hayattan bahsedilmesi mümkündür. Bununla beraber evcimenlik özelliği de iki burç için iletişimin çok daha açık olmasına sebep olur.

Boğa Burcu ile Boğa Burcu’nun Aşk Hayatı

Boğa Burçları’nın aynı burçtan olan kişilerle yaşadığı aşkta, genel anlamda uyum ön plana çıkar. Entelektüel sohbeti seven Boğa Burcu, hoşuna giden bir sohbetin saatlerce uzamasını isteyebilir. Bu sohbetler çok daha iyi bir iletişim için öncü olmaktadır. Dolayısıyla, iki burcun birbirleri ile yaşayacağı aşk, evlilik uyumuna yakın paralellikte devam eder.

Boğa Burcu ile Boğa Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik hayatı hakkında Boğa Burcu için genel olarak iyi şeyler söylenmektedir. Evcimen yapısı, planlı ve programlı çalışma yeteneği, evlilik hayatı için gereken düzenin ortaya çıkmasını sağlar. Boğa Burçları, birbirleri ile aşk hayatında olduğu gibi evlilik hayatında da iyi anlaşabilirler. Burada, yükselen burcun ne olduğuna bakmak gerekir. Eğer, çok daha düzensiz ve otoriter yapıda bir burç iki taraftan birisi ya da her ikisi için yükselen burç ise o zaman işler değişebilir. Bunun dışında; iki burcun beraber olması, uyumu da beraberinde getirecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!