RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

İkizler burcu ile olan uyum konusunda Boğa Burcu’nun hevesli olduğunu söyleyemeyiz. Her ne kadar İkizler Burcu’nun dışa dönük yapısından ve mantık sisteminden olumlu anlamda bahsetmek mümkün olsa da Boğa Burcu ile düzen konusunda sık sık zıtlaşırlar. Boğa Burcu’nun bazı konular için sabit fikirli olduğu eleştirisi,  en fazla İkizler Burcu ve Yay Burcu’ndan gelebilir.

Boğa Burcu ile İkizler Burcu’nun Aşk Hayatı

Boğa Burcu’nun kültürel ve sosyal aktivitelerde seçici olması ve asil tarafı, nispeten daha dağınık yaşayan İkizler için sorun olabilmektedir. Bu konuda eleştiri sırası ise Boğa Burcu’na geçer. Dolayısıyla aşk hayatında uyumlu bir beraberlik yaşanacağı hakkında pozitif şeyler söylemek, kolay değildir. İki burcun da orta yolu bulması ya da yükselen burç konusunda şanslı olması gerekir.

Boğa Burcu ile İkizler Burcu’nun Evlilik Hayatı

İkizler Burcu, pratik zekasını sık sık devreye sokar ve duygusal ilişkilerde de bazen aynı düşünce yapısıyla hareket edebilir. Bu durum, Boğa Burcu için anlaşılmazdır. Evlilik gibi, uyumun her zaman üst seviyede olması gerektiği bir konuda yaşanabilecek bu tür durumların, iki burç için de kısa süren beraberliklere yol açabileceği söylenebilir. İki burç arasında inatçılık ile ilgili Boğa Burcu’nun biraz daha ön plana çıktığı görülüyor. Bu özelliği de negatif olarak değerlendirirsek, iki burç için evlilik yolunda olumsuzlukların çok olduğu sonucuna varırız.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!