RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Kimi zaman sabit fikirli olabilen Boğa Burcu’na karşın, Kova Burcu’nun çok daha yenilikçi olduğu bilinmektedir. Boğa Burcu daha ne istediğini bilen bir yapıda olduğundan, Kova Burcu’nun reformist yapısı Boğalarda, “var olan düzeni bozuyor” şeklinde bir algıya neden olabilir. Bu durum da iki burç arasında sorunların ortaya çıkmasına sebep olur. Boğa Burcu ve Kova Burcu’nun tüm ilişkilerde uyum konusunda bazı sıkıntıları olacaktır

Boğa Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

Kova Burcu anı yaşama ve bunu bir kurala bağlamama taraftarıdır. Boğa Burcu ise çok daha kalıpçı olabilir. Aşk, Boğa Burcu için vazgeçilmez olsa da başına buyruk bir tavır, onu ilişkiden soğutabilir. Aşk konusunda da evlilik gibi kuralları olan Boğalar karşısında Kova Burcu daha farklı ve orijinal bir dünya düşler. Bu yüzden yeniliklere imza atanlar genelde Kova Burcu’ndan çıkar.

Boğa Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik hayatında diğer ilişkilerden çok daha az anlaşabilecek olan bu ikili, bir müddet sonra birbirlerini sıkmaya başlayabilir. Bunun nedeni, hayat görüşlerinin değişik açılara sahip olmasındandır. Çoğu zaman iki tarafından oldukça anlayışlı olması, uyumlu beraberlik için olumlu bir etki oluşturabilir. Ancak buna rağmen diğer fikir ayrılıklarının ciddi bir yara açacağı da ortadadır. İki burcun birlikte yapacağı tüm işlerde -Boğa Burcu başta olmak üzere- şikayetler ortaya çıkacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!