RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Planlama konusunda birbirine benzeyen iki burcun bir araya gelmesi, iyi bir uyumun yakalanacağı yönünde ipuçları verir. Oğlak ve Boğa, hem hayata bakış olarak hem de genel yapı itibariyle, anlaşma konusunda birbirlerini zorlamazlar. Kolay anlaşan ve kafa yapıları uyuşan bu iki burç, arkadaşlık ilişkilerinde olduğu kadar karşı cinsi beraberliklerde de iyi bir ikili olur.

Boğa Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Boğa Burcu da Oğlak Burcu da aşkı gözü kapalı yaşayamayan iki burçtur. Bu burçların hayatta da çok kontrollü olduğu düşünülürse, aşkları hakkında “çılgınca” şeklinde bir tanımlama yanlış olur. Bu durum, çok daha seviyeli ve yıpratıcı olmayan bir ilişkinin de kapılarını açar. Oğlak Burcu’nun fazla dışa dönük olmaması Boğa Burcu’nun hoşlanmadığı savrukluk özelliğinin ortaya çıkmamasını sağlar.

Boğa Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Birbirlerini üzmeden gelecek planlamasına giden bu ikilinin birbirinden uç noktada duran özellikleri ise para konusundadır.  Cömert olan Boğa Burcu’na karşın, Oğlak Burcu’nun daha tutumlu olduğu söylenebilir. Tutumluluk konusunda çoğu Oğlak Burcu için cimri yorumu dahi yapılmaktadır. Boğa Burcu ise kültürel ve sosyal konularda para harcamaktan çekinmez. Bunun dışında genel anlamda iki burcun birbirlerine gayet uygun olduklarını söyleyebiliriz. Evliliklerde karar alarak bunu uygulama ve planlı bir hayat konusunda Boğa Burcu da Oğlak Burcu da uyumlu bir şekilde ilişki kurabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!