RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Genel olarak iki burç için söylenebilecek olan, hem arkadaşlık hem de ilişki açısından iyi bir birliktelik oluşturacaklarıdır. Hem Boğa Burcu hem de Terazi Burcu, entelektüel bakış açısında sahip olan ve kültürel aktivitelere oldukça önem veren yapıya sahiptirler. Tartışmaların büyümemesi, bu iki burcun da sakin kişiliklerinden kaynaklanmaktadır. Zaman zaman Boğa Burcu’nda görülen inatlaşma ve Terazi Burcu’nun adalet takıntısı, küçük zıtlaşmalara zemin hazırlayabilir.

Boğa Burcu ile Terazi Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burcun aşk hayatında uyumlu olacakları konusunda fikir birliği vardır. Terazi Burcu aşk konusunu oldukça önemseyen bir kişiliktedir. Boğa Burcu ise her ne kadar kendisini kaybedecek kadar aşık olmasa da çoğu zaman ideallerinde olduğu gibi tutkuludur. Bu nedenle aşk hayatları açısından da Terazi Burcu ile Boğa Burcu iyi bir ikili olurlar.

Boğa Burcu ile Terazi Burcu’nun Evlilik Hayatı

İki burç açısından da idealler konusu ön plana çıkmaktadır. Özellikle Boğa Burcu’nun idealist olması, diğer burçlarla olan anlaşabilme durumlarında belirleyici olabilmektedir. Plansız ve gelecek ideali olmayan kişilerin Boğa Burcu ile anlaşması zordur. Terazi Burcu’nun da kendisine has gelecek planlama isteği ve yeteneği olduğundan, iki burcun birbirlerine evlilikleri boyunca hedeflerinde destek olacaklarını söyleyebiliriz. En uzun süren evliliklerin de bu şekilde anlaşan ve birbirlerine katkı veren kişiler arasında yaşandığı düşünülürse, iki burcun uyumunun yüksek olacağı görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boğa Burcu ile Terazi Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. Murat korkut (07 Ekim 2014 saat: 01:10)

    ben seyid abdülbaki hasretlerini bayramın 1.günü rüyamda gördüm.Ben asansörle evime çıktım.asansör benim katta aşağı düştü.yere cakildim.ama ben olmedim.seydayi gördüm o anda.bana sen olmedin dedi.Yok olmedim efendim dedim.yanına oturdum.bir cüz çıkardı.bana parmağıyla bir yer gösterdi ,oku dedi.Ben okudum.sonra başka başka yerler gösterdi.Ben hepsini okudum.güldü .sen biliyorsun dedi.bende evet efendim biliyorum dedim.güldü.

  2. zeynep çalık (01 Ekim 2014 saat: 08:46)

    rüyamda bir tekne ile denize açılmıştık bütün ailem oradaydı biz babamla teknenin uç kısmındaki sapında en yüksekte birlikte dönüyorduk çok eğleniyordum ondan sonra yolculuğumuz bitti. tekne birden küçüldü ve cebime sokabilecek kadar küçük hale geldi . ondan sonra teknenin sahibine hiçbir şey demeden onu eski haline getirmeye çalıştık olmuyordu sonra ben denize düştüm . sonra kendi kendime çıktım havada martılar uçuyordu.sonra birden tekne büyüdü ve sahibine teslim ettik .

    en yakın zamanda cevaplarınızı bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.