RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Yay Burcu Uyumu

İki burcun da bağımsız karakterler olması, birbirlerine bu konuda çok daha geniş alan tanımalarına yardımcı olacaktır. Yay Burcu, Boğa Burcu’na göre dışa dönüklük bakımından öndedir. Her ne kadar uyumlu Yay, genel manada uyumlu bir burç olsa da Boğa Burcu’nun bu yapıya yakın özellikteki burçlarla yaşadığı sıkıntılar, tekrar gün yüzüne çıkar. Boğa Burcu’na göre Yay Burcu biraz savruk yaşıyor gibi görünebilir.

Boğa Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burç arasında yaşanacak olan aşkın içerisindeki tutku bittiğinde, ayrılmak için birbirleri ile yarışabilirler. Ayrılmanın iki taraf için de iyi bir seçim olduğunun farkına varırlar. Yay Burcu’nun biraz maymun iştahlı ve çabuk sıkılan özellikte olması, aşk hayatlarının uzun süremeyeceğini daha da keskin bir şekilde göstermiş olur.

Boğa Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Bu burçlar arasında yaşanacak olan tüm ilişkilerde sorun çıkma ihtimali yüksektir. Evlilik gibi ciddi bir konuda da bu durum geçerlidir. İki burç evlilik için bir adım atacağı zaman, diğer burçtan olan kişinin kendisi için uygun olmadığını düşünecektir. Evlenildiğinde ise kısa zamanda aradaki derin uçurum hissedilecektir. Bu burçlar için inisiyatif alma gibi konularda takıntının olmaması, hala bir umudun olduğuna işaret etmektedir. Tabi yükselen burç konusundaki değerlendirmede ikilinin evlilik hayatında ne kadar uyumlu oldukları konusunda katkısını da unutmamak gerekir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!