RuyaTabirleri.com

Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Boğa Burcu, iki uçta duran burçlara yakın değildir. Duygusal bakımdan hassas olan Yengeç Burcu, çabuk kırılmaya müsait olduğundan, bu konuda daha stabil duygu durumuna olan Boğa Burcu ile fikir ayrılıkları yaşayabilir. Anlayış konusunda Yengeç Burcu için Boğa Burcu’ndan yeterli destek gelmeyebilir. Yengeç Burcu’nun duygusal zekasının Boğa Burcu ile benzeşmesine rağmen, bu durumun aynı kutbun birbirini itmesi şeklinde açıklanması mümkündür.

Boğa Burcu ile Yengeç Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burcun arasında yaşanabilecek olan elektrik, genel olarak boşlukta olunan dönemlere denk gelir. Yengeç Burcu için bir genelleme yapacak olursak, aşklarının sıklıkla bu şekilde başladığından söz edebiliriz. Boğa Burcu ise Yengeç Burcu kadar olmasa da bu dönemlerde aşık olma konusunda sabıkalıdır. Bu dönemim sona ermesi iki taraf için de ayrılığa bir işaret olur.

Boğa Burcu ile Yengeç Burcu’nun Evlilik Hayatı

Yengeç Burcu’nun Boğa Burcu ile evlilik hayatının aşk hayatına göre çok daha uyumlu olabileceği söylenebilir. Bunu, her konuda bir uyum olacağı şeklinde anlamamak gerekir. Evlilik içerisinde mantığı da barındırdığında, duygusal zayıflık dönemi öyle ya da böyle atlatılmış demektir. Bu burçların genel olarak uyumsuz olduğunu, ancak evlilik hayatlarının aşk hayatlarına göre daha uyumlu olabileceği sonucuna varılabilir. Yengeç Burcu’nun çabuk kırılan ve zor affeden yapısı da göz önüne alınırsa, ikilinin geleceği ile ilgili tahminlerin olumsuz olması normaldir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!