RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

İkizler Burcu’nun anlaşabildiği burçlar arasında Aslan Burcu da bulunur. Aslan Burcu’nun otoriter ve kararlı yapısı, İkizler Burcu için rahatsız edici değildir. Beraber girişilen bir iş, iki burcun da uyumlu çalışması ile sonuçlanır. Aslan Burcu’nun liderlik özelliği, İkizler karşısında inisiyatifin kendisinde olması anlamına gelir. İkizler Burcu’nun zeki tarafı, Aslan Burcu için çekici olarak algılanır. İkizler Burcu’nun dışa dönük olması da Aslan Burcu’nun ilgisini çeker.

İkizler Burcu ile Aslan Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burç için de aşk yaşamak için birbirleri uygun bir seçim olacaktır. Alınganlık ve çabuk moral bozukluğu yaşama gibi durumlarda oldukça sağlam olan bu burçlar, mutlu giden bir aşk hayatını ortaya çıkarır. İkizler Burcu’nun keşfe olan merakı ve Aslan Burcu’nun üretici olması ve organizasyon yeteneği, birbirleri için uyumlu çiftin meydana gelmesini sağlar. Çocuklarına olan düşkünlükleri için iki burç da yine birbirine benzemektedir.

İkizler Burcu ile Aslan Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda İkizler Burcu için iyi seçimlerden birisi olan Aslan Burcu’nun disiplinli ve kuralcı olmasına karşın; İkizler Burcu’nun özgürlükçü tarafı, aralarında küçük çaplı anlaşmazlıklara neden olsa da genel uyum konusunda iki burç da uygundur. Evlilik konusunda iyi anlaşabilecek olan bu iki burç hem birbirini tamamlar hem de destek olur.  İnsanlarla zaman zaman anlaşma konusunda sorun yaşayan bu iki burç, beraberliklerinde mutlu olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!