RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Balık Burcu Uyumu

İkisi birbirinden oldukça farklı olan bu iki burcun karşıt özellikleri fazla olmasa da hayata bakış konusunda ve tavır bakımından uzak oldukları görülür. Bu durum, kesinlikle anlaşamayacakları sonucunu çıkarmasa da aksinin iddia edilmesi için de yeterince kesin konuşulamaz. İkizler Burcu’nun, Balık Burcu tarafından beklenen anlayışı göstermeyecek olması durumunda, ikili arasında soğuk rüzgarlar esebilir.

İkizler Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

Balık Burcu’nun aşk konusunda incelik beklentisi karşılandığında, çok iyi bir aşık olacağı ve fedakarlıklar yapacağı bilinmektedir. Buna karşın İkizler Burcu’nun fedakarlık konusunda fazla istekli olamayacağı ortadadır. İkizler Burcu benmerkezciliği ile bilinmektedir ve bu durum ona sosyal ilişkilerinde çoğu zaman olumsuz olarak yansımaktadır. Zekasının bu duruma etkisini bilmiyoruz ama bu özelliği ile diğer burçlardan çok farklı olduğunu söyleyebiliriz.

İkizler Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlenmeye en uygun burçlardan olan Balık ve en uygun olmayan burçlardan olan İkizler’in evliliklerinde sizce nasıl bir sonuç ortaya çıkar? Uyumlu bir beraberliğin olmayacağı yorumu ağırlık kazansa da yükselen burçlar durumu dengeleyebilir. Burada Balık Burcu’nun naifliği ön plana çıkarsa, çok daha uyumlu bir birliktelik yaşanabilir. Ancak Balık Burcu’nun güveninin kırılmasının, geri dönüş olmayan bir yola girilmekle aynı anlama geldiği de unutulmamalıdır. İki burç arasında genel uyumla ilgili yorum yapmak, bu yüzden zor olacaktır. Hem anlaşmaya yakın hem de değillerdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!