RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Sorumluluk sahibi olması ve inatçı yapısıyla bilinen Başak Burcu, İkizler Burcu ile iletişimde zıtlaşmalar yaşayabilir. İkizler Burcu’nun hayata bakışı çok daha özgürlükçüdür ve yeniliklere açık özelliği ile bilinir. Başak Burcu daha kuralcı ve titiz bir burçtur. Planlama yapma konusunda da yetenekli olan Başak Burcu, kendisi gibi insanlarla daha iyi anlaşabilmektedir.

İkizler Burcu ile Başak Burcu’nun Aşk Hayatı

İkizler Burcu’nun sırılsıklam aşk yaşamayacak olmasına rağmen, kendisini daha rahat sevgiye bırakabileceği bilinir. Başak Burcu ise bu kadar rahat değildir. Gelenekçidir ve kuralların dışına çıkmaktan hoşlanmaz. Başak Burcu’nun gelişmiş zevkleri, kolay bir şekilde beğenmeme durumunun ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu durum karar vermekte bazen sorun yaşamasına da neden olmaktadır.

İkizler Burcu ile Başak Burcu’nun Evlilik Hayatı

İkizler Burcu için evliliğe uzak olduğu yorumunu ne kadar yaptıysak, Başak Burcu için de evliliğe uygunluğu hakkında o kadar yorum yapabiliriz. Ancak evliliğin her zaman planlı ve tüm ayrıntıları düşünülmüş şekilde devam etmesini ister.  Olması gerekenden fazla titizlendiği zamanlarda bir dedektif gibi iz sürebilir. Hatta bazen takıntılı derecesinde detaycı olabilir. İkizler Burcu’nun çok daha hayatı yaşamaya yönelik ve çoğu zaman plansız hali, Başak Burcu için tahammül edilmez bir davranıştır. Başak Burcu’nun inatçılığı tuttuğunda oldukça etkili olduğu düşünülürse, İkizler Burcu gibi sıkılgan ve yenilik yanlısı bir burçla uyuşamayacağı ortadadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!