RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Kova Burcu Uyumu

İkizler Burcu, kendisine diğer burçlardan daha fazla benzeyen bir burç olan Kova Burcu ile uyum içerisinde iletişim kurmaktadır. İkisi de özgürlük düşkünü ve hayattan keyif almak isteyen kişilerdir. Yeniliğe olan düşkünlük ve gezme isteği, ikisi için de yoğun bir şekilde hissedilmektedir. İkizler Burcu’ndan farklı olarak, planlama yapmayı da seven Kova Burcu, tartışmaya açık yapısıyla kimi zaman zorlayıcı olabilmektedir.

İkizler Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

Aşk hayatları oldukça mutluluk verici olabilen İkizler ve Kova Burcu’nun, birbirlerini üzmeden geçirdikleri zamanlar oldukça fazladır. Hem lirik bir ilişki hem de karşı tarafı sıkmadan gelişen iletişimle, birbirlerini fazlasıyla mutlu ederler. Kova Burcu’nun reformist yanı, İkizler Burcu’nu yoğun bir şekilde etkiler. Kova Burcu’nu aşk hayatlarında en fazla etkileyen şeylerden bir tanesi ise İkizler Burcu’nun zekasıdır.

İkizler Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

İş ve evlilik konusuna gelince iki zayıf taraf olarak öne çıkan İkizler ve Kova Burcu, birbirleri ile yeterince iyi anlaşamaz. İkizler Burcu için her zaman söylenen, evlilik konusuna uzak olduğu gerçeği burada da kendisini gösterir. İyi iki arkadaş ve sevgili olabilen bu burçlar, çok daha fazla sorumluluğa gereksinim duyulan evlilik hayatında çeşitli sorunlar yaşayabilirler. Burada unutulmaması gereken ise sorunlara rağmen bu burçların evlilik hayatının, badirelere rağmen iyi gideceği gerçeğidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!