RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

İkizler Burcu’nun daha özgürlükçü ve daha az sorumluluk almaya uygun olduğunu biliyoruz. Buna karşın, Oğlak Burcu ise çok daha sorumluluk sahibi ve karşısındaki insandan da bunu bekleyen bir burç olarak dikkat çeker. Plan ve düzen konusunda da öne çıkan Oğlak Burcu, İkizler Burcu’nun düzensizliğinden olumsuz olarak etkilenir. İkizler Burcu’nun bakış açısıyla ise Oğlak Burcu oldukça sıkıcı ve tekdüzedir. Bu özelliklerin ön plana çıkması ve uyumsuzluklar, burçların ilişkisinde negatif olarak etki yapar.

İkizler Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Oğlak Burcu aşk konusunda kontrolü elden bırakmayan ve geleceği planlayan ama o anı yaşamayı çoğu zaman unutan bir burçtur. İkizler Burcu ise tersi bir şekilde, o anı yaşamaktan, geleceği düşünmeye fırsat bulamaz. Onun için mutluluk; özgürce yaşamak ve hayattan keyif almaktır. Oğlak Burcu için bu bakış açısı, sorumluluk sahibi olan bir kişiden beklenemez. O ise sorumluluk sahibi kişilerle çok daha iyi anlaşır. Bu, aşk hayatında da böyledir.

İkizler Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Oğlak Burcu, evliliğe en uygun 3 burç arasında yer almaktadır. İkizler Burcu ise bu 3’lüden birisi değildir. İkizler Burcu’nun anlayış konusundaki değerlendirmeleri bazen bencilce olabilir. Anlayış bekler fakat çoğu zaman aynı empati yeteneğini göstermez. Zaten evlilik konusunda İkizler Burcu’nun çekinceleri de olduğu düşünülürse, Oğlak Burcu ile olan evlilik hayatlarının olumsuz olacağını söylemek doğru olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!